Німецька залізниця може зупинитися

Починаючи з середи, 8 серпня, потяги в Німеччині можуть перестати ходити через страйк машиністів.

Залізничники в Ерфурті страйкують
Deutsche Welle
Раніше вже відбувався попереджувальний страйк в Ерфурті.
Починаючи з середи, 8 серпня, потяги в Німеччині можуть взагалі перестати ходити, оголосив у понеділок лідер Німецької профспілки машиністів локомотивів GDL Манфред Шель.

За його словами, майже 96% членів профспілки проголосували за проведення безстрокового страйку, якщо керівництво "Deutsche Bahn AG" не погодиться на укладання з машиністами окремої від решти працівників залізниці тарифної угоди, що включає підвищення зарплати на 31%.

При цьому, за його словами, йдеться не просто про затримку і спізнення потягів, а про їхню повну зупинку.

Назвавши середу найближчим можливим терміном початку страйку, Шель відмовився поточнити, коли та в якому обсязі буде дано старт "усенімецькій паралізації залізничного сполучення", як уже охрестили майбутню подію ЗМІ. Протее, згідно з законом про страйк, про це мають оголосити не пізніше ніж за 24 години до його початку.

На думку експертів, такий страйк - найбільший з 1992 року - стане для країни справжнім лихом, особливо з урахуванням періоду відпусток і великого напливу туристів.

Представник німецького Мінтрансу закликала в понеділок обидві сторони конфлікту досягти розумного компромісу.

"Ми чекаємо, що партнери за тарифною угодою докладуть усіх зусиль, аби досягти згоди", - сказала вона, наголосивши при цьому, що федеральний уряд "поважає тарифну автономію й не має наміру втручатися в суперечку".

Тим часом, представник "Deutsche Bahn AG" повідомив про те, що розглядається можливість перекладання частини перевезень на дочірню компанію "DB Autozug", на яку рішення про страйк не розповсюджується. Крім того, він заявив про можливість тимчасового переводу на потяги службовців компанії, 40% яких, за його словами, є машиністами локомотивів, а також пенсіонерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: