Німецькі держслужбовці оголосили про загальнонаціональний страйк

Повідомлення прозвучало після провалу другого раунду переговорів, присвячених новій тарифній угоді.

З середи, 3 лютого, у Німеччині розпочнуться попереджувальні страйки держслужбовців. Про це заявив голова голова Об'єднаної профспілки працівників сфери послуг Німеччини (Verdi) Франк Бзірске.

Повідомлення прозвучало після провалу другого раунду переговорів, присвячених новій тарифній угоді, які пройшли в Потсдамі. Профспілки вимагають підвищення зарплат, поліпшення умов виробничого навчання, великих можливостей для професійного зростання. Загалом, вимоги держслужбовців передбачають збільшення відрахувань з боку роботодавців на п'ять відсотків.

Зі свого боку представники федеральної влади посилаються на брак бюджетних коштів. Міністр внутрішніх справ Томас де Мазьер заявив, що в умовах "найгіршої рецесії, яку переживає Німеччина, вимоги профспілок навряд чи здійсненні".

Запобіжні страйки пройдуть по всіх краях, проте найбільша активність страйкуючих очікується в Баварії. Акції вплинуть на громадський транспорт, лікарні і дитячі садки, будинки для людей похилого віку, держпідприємства і держустанови. Крім того, в Мюнхені будуть страйкувати служби очищення вулиць і прибирання сміття.

У Баден-Вюртемберзі попереджувальні страйки службовців держсектору заплановані на четвер, 4 лютого. Головним чином вони пройдуть у Штутгарті, де будуть страйкувати працівники дитячих садків, лікарень службовці, водії громадського транспорту. Тим не менше, в разі снігопадів комунальні служби пообіцяли не страйкувати.

Третій раунд переговорів між профспілками і представниками уряду повинен розпочатися 10 лютого. Нова тарифна угода зачіпає близько двох мільйонів державних службовців.

Читайте також:

Українські моряки в Примор'ї оголосили страйк

У Франції через загибель юнака спалахнули масові безлади

Двісті в'язнів влаштували Мелу Гібсону бойкот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: