Німецькі підлітки поїдуть до Сибіру доглядати за могилами солдатів вермахту

За даними представників Союзу, тільки в Новосибірську перебувають близько 3000 могил німецьких військовополонених.

Група з 16 німецьких підлітків і молодих людей найближчим часом відправиться в Новосибірськ, для того, щоб доглядати в Сибірі за могилами солдатів вермахту, які померли у російському полоні.

Поїздка організована Народним союзом Німеччини з догляду за військовими похованнями (Volksbund Deutsche Kriegsgraeberfuersorge). За даними представників Союзу, тільки в Новосибірську перебувають близько 3000 могил німецьких військовополонених.

У групу входять молоді люди з усієї Німеччини. У минулому подібні поїздки не раз зривалися через високу вартість. На цей раз, щоб поїхати в Новосибірськ на два тижні, кожен з учасників заплатив 600 євро. Тим не менше, як зазначили організатори поїздки, всі місця були розкуплені ще навесні.

Народний союз Німеччини з догляду за військовими похованнями був організований після Першої світової війни, 16 грудня 1919 року. У 1954 році уряд ФРН доручив організації пошук німецьких військових поховань за кордоном, збереження і догляд за ними.

В даний час Союз діє в Європі та Північній Африці, під його опікою знаходяться понад 827 військових кладовищ в 45 країнах. В організації працюють 558 штатних та 10 тисяч добровільних працівників, а всього його членами є близько 1,6 мільйона чоловік. Існує союз, перш за все, за рахунок добровільних внесків і пожертвувань, які забезпечують 85 відсотків його бюджету.

Читайте також:

У Донецьку двоє безробітних розкрадали могили

У Кременчуці двоє підлітків пограбували банк

У США звільнений з роботи чоловік розстріляв колег

У череві крокодила знайшли останки австралійського хлопчика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: