Німецькі студенти зняли облогу з аудиторій в Мюнхені

Останні протестуючі студенти залишили аудиторії і закінчили масові акції.

Німецькі студенти в понеділок, 28 грудня, звільнили найбільшу аудиторію в мюнхенському університеті Людвіга-Максиміліана, яку вони займали майже сім тижнів, вимагаючи від керівництва вишу поліпшення умов навчання.

Рано вранці ректор Бернд Хубер пред'явив студентам ультиматум, зажадавши протягом 15 хвилин залишити аудиторію, зіславшись при цьому на гарантоване законом право вузу повного і безперешкодного використання належних йому приміщень.

До цього часу до аудиторії були стягнуті поліцейські наряди. 22 протестуючих студента, що залишалися в аудиторії, підкорилися вимозі ректора і, не чинивши жодного опору, у супроводі поліцейських покинули аудиторію.

Хубер зі свого боку наголосив, що інтереси протестуючих вже давно розійшлися з бажаннями більшості учнів. Він також нагадав, що ще на початку грудня ректорат погодився переглянути питання про суму внеску за навчання і створити спеціальну студентську раду, однак ця пропозиція була відхилена

Керівництво навчального закладу оцінює збиток, заподіяний університету за ті сім тижнів, поки студенти займали аудиторію, у 100 тисяч євро: багато шибок розбиті, двері зламані стіни розписані маркерами, не кажучи вже про сміття. Університет Людвіга-Максиміліана залишався останнім вузом у Баварії, де ще тривали протести.

Нагадаємо, що в середині листопада студенти організували масові акції у 40 великих містах, включаючи такі освітні центри, як Хайдельберг, Мюнстер, Аахен, Кельн, Бонн і Ессен. Вони вимагали внесення змін в навчальні програми, які, на їхню думку, стали занадто перевантаженими, а також скорочення або повного скасування плати за навчання, що становить від 100 до 500 євро за семестр. 

Читайте також:

Сотні студентів в Індії заарештовані в ході політичних протестів

Під час демонстрації у Венесуелі застрелили студента

У Тегерані під час заворушень загинули більш як 15 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: