Німецькі "Зелені" вимагають захистити дітей від солодкої реклами

Партія "Зелених" Німеччини стурбована пропагандою солодощів на телебаченні.

Лідер німецької партії "Зелені" Рената Кюнаст вимагає заборонити на дитячих телеканалах та в дитячих передачах рекламу солодощів, відзначивши, що це є однією з причин зростаючого дитячого ожиріння.

Крім того, Кюнаст висловилася за введення в німецьких школах обов'язкового предмету з правильного харчування. За її словами, діти повинні розуміти не тільки, як влаштований автомобіль, але і як працює їхній власний організм.

Ініціатива Кюнаст викликала критику з боку представників Центрального об'єднання виробників реклами (ZAW). Вони відзначили, що в порівнянні із загальним обсягом реклами на телебаченні, реклама солодощів на дитячих телеканалах є периферійним явищем.

Крім того, за словами експертів ZAW, через фінансову кризу рекламний ринок і без того сильно скоротився: якщо заборонити рекламу солодощів, то багато дитячих передач і телеканалів взагалі будуть змушені закритися.

Також в ZAW заявили, що головною причиною дитячого ожиріння є не реклама, а неправильні дії батьків, малорухливий спосіб життя сучасних дітей і генетична схильність до повноти.

Читайте також:

Українці просять у Діда Мороза здоров'я і нормального президента

Споживання солодощів виховує в дітях агресію

У Берліні виявлені солодощі із вмістом наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: