Німецький концерн Deutsche Telekom запровадив квоти на жінок

До складу нового українського уряду не потрапила жодна жінка, тим часом в Європі нова тенденція - призначати на керівні посади саме представниць прекрасної статі.

Німецький телекомунікаційний концерн Deutsche Telekom запровадив квоти на статевий склад менеджменту.

За допомогою квот компанія має намір довести кількість менеджерських посад середньої і вищої ланки, які обіймають жінки, до 30% до 2015 року.

"Більша кількість жінок на керівних посадах дозволить нам працювати краще", - заявив генеральний директор компанії Рене Оберман.

Наразі лише 13% найбільш відповідальних позицій в DT обіймають жінки, тоді як до 60% випускників бізнес-шкіл у Німеччині належать до прекрасної статі. Оберман підкреслив, що рішення про квоти жодним чином не пов'язане з егалітаризмом (концепцією, яка передбачає створення суспільства з рівними можливостями щодо управління і доступу до матеріальних благ всім його членам).

"Для нашого успіху це питання суспільної чесності і категоричної необхідності", - наголосив директор.

Пропорційним представництвом жінок на відповідальних посадах стурбовані не тільки в континентальній Європі. 8 березня британський прем'єр-міністр Гордон Браун заявив, що незначна кількість жінок на керівних посадах його пригнічує, і пригрозив бізнесу заходами в тому випадку, якщо ситуація не буде виправлена.

Натомість до складу нового уряду, сформованого в Україні, не потрапила жодна жінка. "Це унікальний кабінет у сучасній Європі. Зазвичай в європейському уряді працюють декілька жінок. У будь-якій з країн Південної та Східної Європи, де жінок у політиці загалом дещо менше, в уряді працюють принаймні одна-дві жінки", - підкреслили європейські ЗМІ.

Читайте також:

До парламенту Британії балотується жінка-порнорежисер

"Джихад Джейн": у ісламського терору нове обличчя - білокура американка

Пентагон вперше допустив жінок на підводні човни

Головна феміністка Німеччини закликала скасувати 8 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: