Німецький спецназ може вбити полонених українців

Операція з силового звільнення німецького судна може призвести до загибелі членів екіпажу.

На екіпаж захопленого піратами німецького корабля "Ганза Ставанджер", у складі якого є двоє українців, насувається загроза.

Про це заявив редактор журналу "Морський бюлетень - Совфрахт" Михайло Войтенко.

За його словами, німецькі спецпідрозділи готуються взяти судно штурмом, а це загрожує життю моряків.

"Якщо говорити про найбільшу небезпеку для екіпажу, то зараз вона на контейнеровозі "Ганза Ставанджер", причому небезпечніше, ніж була у "Фаїни". Німцям не терпиться штурмом взяти цей корабель, вони перекинули вже 200 "командос" туди, в регіон. Американці заборонили проводити цю операцію, тому що бояться, що частина екіпажу може загинути", - сказав Войтенко.

"Німеччина створила зону мовчання навколо цього корабля. Там до цих пір офіційно не визнали, скільки й чиїх громадян знаходиться на цьому судні. І це тому, що там вантажі, які можна пограбувати", - зазначив він.

"Я так думаю, що там це все розтаскують, а це 10 мільйонів збитків, які ніхто не відшкодує. І тому вони рвуться на штурм, а МЗС Росії, України, Філіппін – зацікавлених країн – мовчать", - заявив редактор "Морського бюлетеня".

Нагадаємо, 2 травня представники сомалійських піратів повідомили, що ними захоплене вантажне судно "Аріана", на борту якого знаходяться 24 громадянина України.

Читайте також:

 МЗС: на захопленому піратами судні достатньо харчів і пального

Головними "відеопіратами" США вважають Китай, Росію та Канаду

Моряки відбились від піратів дошками та кілками

Пірати захопили німецький зерновоз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: