Німецьким неонацистам дозволили проводити агітацію біля шкіл

Німецька влада заявила, що не заважатиме ультраправій Націонал-демократичній партії, яка виступає за заходи проти імміграції, пояснювати свої ідеї школярам.

Влада Німеччини заявила, що не заважатиме ультраправій Націонал-демократичній партії (NPD) поширювати компакт-диски із записом інтерв'ю членів організації та з музикою поблизу німецьких шкіл.

Департамент із захисту молоді зазначив, що матеріали на диску є лише політичними думками.

За даними самої NPD, пропозиція заборонити поширювати диск біля шкіл виходила з Нижньої Саксонії. Тепер члени партії, яка виступає за заходи проти імміграції, продовжать пояснювати свої ідеї школярам і молодим людям.

У 2009 році Націонал-демократична партія випустила дитячий комікс "Качки проти курей". За сюжетом книги, кури приходять жити до качок, плодяться, скоюють злочини, привчають своїх сусідів до наркотиків і гомосексуалізму, після чого качине суспільство гине.

Влітку 2009 року влада федеральних земель Бранденбург і Саксонія почали підготовку законопроекту, який би забороняв прихильникам неонацистів обіймати посади судових голів і створив би легальні підстави для звільнення тих з них, хто вже зміг отримати роботу в суді.

У вересні суд землі Мекленбург -Передня Померанія зобов'язав NPD прибрати з вулиць агітаційні плакати з гаслом "Зупинити польське нашестя".

Читайте також:

Російські скінхеди готуються до революції

В Угорщині скінхеди і неонацисти розгромили цілий квартал через гей-парад

У Лейпцигу поліція розігнала демонстрацію неонацистів

Неонацисти викрали символ Освенцима, щоб оплатити теракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: