Німецьким пенсіонерам загрожує 15 років ув'язнення за викрадення фінансиста-шахрая

Німецьких пенсіонерів, які намагалися повернути свої гроші, викравши і трохи покатувавши фінансиста-шахрая, хочуть позбавити волі на 15 років.

У Німеччині почалися судові слухання за обвинуваченням чотирьох німецьких пенсіонерів у викраденні фінансиста, тортурах і нанесенні йому тілесних ушкоджень.

56-річний Джеймс Амбурн, який був їхнім фінансовим консультантом, переконав людей похилого віку вкласти майже 2,4 млн євро у нерухомість США. У результаті цих грошей пенсіонери більше не побачили.

Остаточне рішення суду очікується 23 березня. Якщо провина буде доведена, то пенсіонерів чекає покарання строком до 15 років позбавлення волі.

Серед звинувачених 74-річний власник будівельної фірми з Баварії Роланд К., 60-річний громадянин США Вільгельм Д. та дружина Роланда К. 80-річна Сіглінд., 64-річна лікар Ірис Ф. Чоловік Ірис Геральд Ф. не зміг прийти до суду через проблеми зі здоров'ям. Тільки він може уникнути покарання, тому що страждає на захворювання серця.

Передбачуваний організатор викрадення та ідейний натхненник групи Рональд К., виступаючи в суді, відмовився визнавати свою провину. Описуючи торішні події, він заявив, що це було не викрадення, а запрошення провести спільну відпустку в Баварії.

Насправді ж, як уже повідомлялося, викрадення було ретельно сплановане і втілене в життя в червні минулого року.

Амбурн є власником компанії Digitalglobalnet, якій німці довірили свої гроші. Інвестиції знецінилися під час іпотечної кризи, однак пенсіонери були впевнені в тому, що фінансист навмисне обдурив їх, і вирішили повернути гроші назад.
Рональд К. спеціально перебудував підвал свого будинку на березі озера, щоб утримувати там заручника. Потім були проведені підготовчі роботи для перевезення фінансиста.
Рональд К. і його спільники спорудили ящик, у який поклали свою жертву, і відвезли його в багажнику свого автомобіля в південну Баварію, за 450 кілометрів від його будинку.

Як згодом розповів потерпілий, з ним "поводилися, як з твариною", гасили об нього недопалки і зламали два ребра в результаті удару ніжкою стільця.

Пенсіонери змусили жертву пообіцяти, що він поверне їм втрачені 2,4 млн євро, підписати відповідні папери і відправити факс з підтвердженням своєму повіреному в Швейцарії.

Однак у цьому посланні Амбурну вдалося зашифрувати звернення до поліції, і через чотири дні будинок, в якому його тримали, був узятий штурмом.

Тим часом щодо самого радника теж почато розслідування: на нього надійшло кілька скарг від людей, які стверджували, що він скористався їхньою довірою в корисливих цілях.

Читайте також:

Банді пенсіонерів висунули звинувачення у захопленні заручника

Пенсіонер підпалив аероклуб, викрав літак, зазнав аварії і залишився живий

Сумські пенсіонери підпільно виготовляли літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: