Німецьку залізницю паралізував страйк

Сьогодні німецькі машиністи знову проводять страйк. В окремих регіонах паралізовано майже половину всіх приміських сполучень.

страйк
spiegel.de
Це найдовший за весь час існування німецької залізниці страйк.
Сьогодні німецькі машиністи знову проводять страйк. Він розпочався о другій годині ночі й триватиме до суботи. За даними німецької залізниці, в окремих регіонах паралізовано майже половину всіх приміських сполучень. 

Це найдовший за весь час існування німецької залізниці страйк. Він охопить регіональні маршрути та приміські поїзди. У четвер у другій половині дня відбулася зустріч між профспілкою машиністів та керівництвом концерну Deutsche Bahn, на якій обговорювалися шляхи розв’язання тарифного конфлікту. 

Профспілка продовжує наполягати на підписанні окремого тарифного договору для машиністів, але заявила про готовність дещо понизити вимоги про підвищення тарифів на 31 відсоток. 

За словами голови профспілки Манфреда Шелля, залізниця погодилася висунути машиністам до понеділка нові пропозиції. 

Незважаючи на це, федеральний страйк не було скасовано. „На нас чекає важкий день, - сказав представник Deutsche Bahn Фрідріх Рауш. - Ми намагатимемося зробити все, щоб забезпечити по можливості безперешкодний рух. Але я впевнений, що нам це не вдасться, тому що профспілка спеціально так спланувала, щоб ми були не в змозі належно реагувати”.

Німецька залізниця закликала мільйони пасажирів, які щоденно користуються поїздами, скористатися цього дня іншими видами транспорту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: