Німецьку заручницю звільнено

МЗС Німеччини підтвердило інформацію про те, що афганські спецслужби в ході спецоперації в ніч на понеділок звільнили німецьку заручницю.

Кристина Барбара Маєр
news.yahoo.com
Кристину М. озброєна банда забрала просто з ресторана.
МЗС Німеччини підтвердило інформацію про те, що афганські спецслужби в ході спецоперації в ніч на понеділок звільнили німецьку громадянку, викрадену невідомими злочинцями в суботу з ресторану в центрі афганської столиці.

Як повідомив журналістам представник МЗС Німеччини, звільнена співробітниця німецької добродійної організації "ORA International" Кристина М. жива та здорова, зараз перебуває в будівлі посольства Німеччини в Кабулі.

Німецькі телеканали з посиланням на джерела в спецслужбах розповідають про подробиці проведеної спецоперації. За їхніми даними, спецслужби оточили цілий міський квартал, де викрадачі мали ховати свою полонянку. Увечері в неділю поліціянти приступили до обходу кварталу, в ході якого знайшли будинок, де заручниця перебувала під охороною одного з викрадачів.

Під час штурму будівлі близько півночі за місцевим часом охоронець утік, кинувши заручницю. За відомостями телеканалів, пізніше поліції вдалося затримати всіх чотирьох викрадачів, які, згідно з попередніми даними, заробляли на життя викраданням людей.

Кристину М. викрали в суботу чотири озброєні особи з невеликого ресторану в центрі Кабула, де вона обідала разом зі своїм чоловіком. За повідомленням свідків, викрадачі спокійно зайшли до приміщення й замовили їжу "на виніс", але не стали чекати на замовлення, а попрямували до жінки, що обідала, і, погрожуючи зброєю, зажадали від неї піти з ними.

Її чоловік і решта нечисленних відвідувачів ресторанчика, за даними тих самих свідків, не зробили жодних спроб перешкодити викрадачам, що сіли разом із жертвою до блакитної "Тойоти" і помчали на великій швидкості.

Посвідчення Кристини Маєр (Фото: Focus)
Німкеня Кристина Барбара Маєр працювала в німецькій доброчинній організації "ORA International". (Фото: Focus)
Кристина М., судячи з розповідей місцевих жителів, цілковито знехтувала правилами безпеки, які рекомендують служби безпеки й посольства західних країн до виконання всіма цивільними особами, що добровільно працюють в Афганістані. Перш за все, правила свідчать, що не слід ходити пішки й без супроводу однаковим шляхом, відвідувати ті самі магазини й ресторани (особливо не забезпечені пристроями для забезпечення безпеки), оскільки так легко можна стати жертвою "кримінальних" викрадачів, що сподіваються на викуп, або талібів, які планують політичний шантаж.

Німецькі телеканали зауважують, що випадки викрадання людей заради викупу, зокрема іноземців, для Кабула зовсім не рідкість. Заручників відпускають одразу після отримання викупу, причому без залучення уваги поліції чи громадськості. Викрадення Кристини М., якби не було поліцейської гонитви й убитого таксиста, теж могло лишитися непоміченим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: