Подвійний удар з інтервалом у 5 років. До яких наслідків призвели землетруси в Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порівняно із землетрусом у 2011 році, стихійне лихо було менш руйнівним. 

Сьогодні, 22 листопада, на північно-східному узбережжі Японії стався потужний землетрус, який спричинив цунамі у префектурі Фукусіма. Цей регіон вже постраждав від руйнівної стихії у 2011 році. Тому ТСН.ua порівняв наслідки цих двох потужніх землетрусів.

Для порівняня, 11 березня 2011 року хвилі цунамі, спричинені землетрусом потужністю 9,0 балів, сягали 20 метрів. Цього ж разу, максимальна висота хвилі сягала 1,5 метрів.

5 років тому у результаті стихії загинули понад 15 тисяч людей, ще понад 6 тисяч отримали поранення і ще більше 2,5 тисяч зникли безвісти. Окрім десятків тисяч постраждалих також було завдано шкоди і навколишньому середовищу через вибух на атомній станції Фукусіми.

На відміну від 2011 року, сьогоднійшній землетрус потужністю 7, 4 балів, обійшовся без екологічних катастроф і жертв. Цього разу внаслідок цунамі лише 18 людей дістали поранення і ще троє постраждалих було шпиталізовано із незначними переломами. 

Подробиці дивіться в інфографіці.

порівняння землетрусів у Японії
ТСН.ua

Нагадаємо, через землетрус влада Японії оголосила термінову евакуацію у східних префектурах країни. Також йдуть попередження, щодо можливлості наступних земелтрусів протягом тижня. Сейсмологи прогнозують, що наступні поштовхи будуть менш сильними - до п'яти балів.

Відео У Японії стався потужний землетрус

Залиште свій коментар

Вибір редакції