Нищівний землетрус в Албанії. Кількість постраждалих зросла майже вдвічі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомляють вже про понад сотню постраждалих.

Через землетрус магнітудою 5,8, травмувалося вже 105 людей і сотні будинків були пошкоджені. Багато албанців досі не повернулися до своїх домівок у столиці Тирані та портовому місті Дуррес.

Про це пише The Washington Post.

Влада країни розповіла, що після землетрусу 21 вересня вдень було зафіксовано понад 100 подальших поштовхів. 

Пошкоджень зазнали близько 600 будинків. У Тирані, Дурресі та деяких інших західних та центральних районах виникли проблеми з енерго- та водопостачанням.

Багато людей, які покинули свої домівки, перебували у тимчасових притулках, коли експерти в неділю оглядали пошкоджені будинки.

Міністр оборони Олта Хачка, виступаючи на засіданні Кабміну, що відбулося в неділю, сказала, що "на щастя, нафтові свердловини не пошкоджені".

Нгадаємо, 21 вересня неподалік від Тирани стався найсильніший землетрус в Албанії за понад 30 років магнітудою 5,8. Його епіцентр був розташований у портовому місті Дуррес, що на відстані 25 кілометрів на захід від столиці країни

Відео Землетрус сколихнув популярний серед туристів регіон Туреччини

Пошкоджено, за офіційними даними, близько тисячі будівель. Епіцентр був у місті Бозкут, що в провінції Денізлі. Там одразу ж виникла паніка, люди вибігали на вулиці. Постраждали 27 осіб.    

Землетрус сколихнув популярний серед туристів регіон Туреччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції