"Жодного прогресу". У Трампа не змогли дійти згоди з демократами для припинення "шатдауну"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переговори будуть продовжені у неділю.

Переговори адміністрації Білого дому і Демократичної партії після завершення призупинення роботи американського уряду відбулися "невдало".

Про це у своєму Twitter написав президент США Дональд Трамп.

За словами американського президента, переговори з представниками Демократичної партії в Конгресі вів віце-президент Майк Пенс. "Він поінформував мене про підсумки зустрічі. Жодного прогресу досягнуто не було", - написав Трамп.

Президент також додав, що наступний раунд переговорів має відбутися у неділю, 6 січня. "Врешті-решт ми повинні вирішити всі проблеми щодо південного кордону", - підсумував Трамп.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп раніше відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" у США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" у Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу наприкінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ із Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

ВідеоТрамп заявив, що США більше не можуть виконувати роль "світового жандарма"

Сполучені Штати більше не будуть "світовим жандармом" - таку заяву президент Трамп зробив під час свого несподіваного візиту до Іраку. Там він вперше за свою каденцію відвідав американську військову базу. Президент і перша леді США зустрілися з солдатами та позували з ними для фото. 

Трамп заявив, що США більше не можуть виконувати роль "світового жандарма"

Залиште свій коментар

Вибір редакції