Ніязова у кожний підручник

На сторінках усіх підручників Туркменистану відтепер будуть розміщувати портрет покійного Туркменбаші.

Портрет Ніязова
Lenta.ru
Портрет Ніязова буде в кожному туркменському підручнику (кадр НТВ).
Президент Туркменистану Гурбангули Бердимухаммедов зажадав, щоб на перших сторінках шкільних і вузівських підручників був розміщений портрет першого президента країни Сапармурата Ніязова.

Про це повідомляє туркменське телебачення.

Виступаючи на розширеному засіданні Кабінету міністрів країни, глава держави піддав різкій критиці роботу міністра освіти за якість нових підручників. За словами президента, недоліком нових книг, крім низької якості поліграфії, є ще й те, що в них надрукований портрет самого Бердимухаммедова.
 
Глава Туркменистану сказав, що у всіх підручниках на першій сторінці має бути портрет засновника туркменської держави - першого президента Ніязова. "Це ж історія. Як же ви тоді хочете передати нащадкам історію?" - сказав Бердимухаммедов. 

Найвищий орган представницької влади Туркменії - Народна рада - двічі в 1999 і 2002 роках ухвалював рішення про те, що Ніязов стає довічним президентом Туркменистану. Проте Туркменбаші відмовився зберегти за собою довічно пост глави держави, заявивши, що президентські вибори відбудуться в 2008-2010 роках.

Після його смерті в 2006 році новий президент країни був обраний на п'ятирічний термін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: