Nokia звільнила генерального директора

21 вересня генерального диреткора Nokia Оллі-Пекка Калласвуо буде замінено на колишнього керівника бізнес-напрямку Microsoft Стівена Ілопа.

Генеральний директор компанії Nokia Оллі-Пекка Калласвуо (Olli-Pekka Kallasvuo) буде відправлений у відставку 21 вересня. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Nokia.

На зміну Калласвуо прийде колишній керівник бізнес-напрямку Microsoft Стівен Ілоп (Stephen Elop). Він займе пости голови ради директорів і президента найбільшого у світі виробника мобільних телефонів.

Причиною для відставки колишнього керівника Nokia стало зниження частки компанії на ринку мобільних телефонів і смартфонів. Також за останній рік вартість акцій Nokia на гельсінській біржі знизилася на 20 відсотків. Вартість ADR на нью-йоркській біржі за цей же період знизилася майже на 40 відсотків.

Раніше Ілоп обіймав керівні посади в ряді американських компаній. Він встиг попрацювати в компанії Juniper, Adobe, Macromedia і Boston Chicken.

Калласвуо пропрацював в Nokia більше 30 років. Він обіймав пост глави компанії з 2007 року.

Про те, що Nokia шукає заміну Калласвуо, стало відомо в липні 2010 року. Тоді повідомлялося, що рішення про зміни в керівництві компанії будуть ухвалені до кінця липня.

Відзначимо, що в травні Nokia оголосила про намір провести чергову реструктуризацію бізнесу. З 1 липня Nokia знизила кількість підрозділів з п'яти до трьох і перерозподілила їх сфери діяльності.

Читайте також:

Nokia випустила мобільник X3 Touch and Type

Nokia відмовиться від бездротових модемів

Nokia і Yahoo! обміняються веб-сервісами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: