"Норд-Ост" через п'ять років

Москвичі приносять квіти до пам'ятника жертвам "Норд-Осту".

Москвичі згадують жертв теракту в Театральному центрі на Дубровці. У вівторок людей коло пам'ятника майже немає, але біля підніжжя лежать свіжі гвоздики, троянди та айстри.

Увечері 23 жовтня 2002 року під час другої дії популярного мюзиклу "Норд-Ост" озброєна група з 40 бандитів увірвалася в будівлю Театрального центру. Заручниками стали 912 чоловік, зокрема жінки й діти. Через майже три доби велика частина заручників була врятована з замінованої терористами будівлі, терористів знищили. Загинуло 130 заручників.

"Норд-ост" (Фото: ksu.ru)
Увечері 23 жовтня 2002 року під час другої дії популярного мюзиклу "Норд-Ост" озброєна група з 40 бандитів увірвалася в будівлю Театрального центру (Фото: ksu.ru)
Траурні заходи на згадку про п'яті роковини трагедії "Норд-Осту" призначені на п'ятницю, 26 жовтня.

Люди, що у п'ятницю прийдуть до Театрального центру вшанувати пам'ять жертв теракту, почують Реквієм "Норд-Осту" й побачать кадри відеохроніки. Під час мітингу виступлять представники потерпілих при захопленні заручників у "Норд-Ості" й інших терактах.

Після хвилини мовчання, під час якої прозвучать імена загиблих у "Норд-Ості", в небо піднімуться 130 білих повітряних куль – за кількістю загиблих. До меморіальної дошки з іменами жертв покладуть вінки та квіти, потім пройде церковна поминальна служба.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: