Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Норвегія відпустить підозрюваного у шпигунстві працівника парламенту РФ попри незгоду поліції

Таке рішення ухвалив місцевий суд.

Норвегія відпустить з-під варти росіянина, якого затримали за підозрою у шпигунстві 21 вересня. Про це повідомляє Reuters.

Після затримання з'ясувалось, що підозрюваного звуть Михайло Бочкарьов і він працює у апараті парламенту Російської Федерації. До Норвегії, за офіційною версією, він прилетів на міжнародний семінар з децентралізації.

Поліція наполягала на подовженні запобіжного заходу Бочкарьову, однак місцевий суд Осло відхилив клопотання, після чого прокурори миттєво оскаржили це рішення.

Однак у п'ятницю, 19 жовтня, поліція Норвегії відкликала скаргу на рішення суду та оголосила, що росіянина відпустять. Жодних пояснень оприлюднено не було. На запити інформагентства правоохоронці також не відповідають.

Нагадаємо, 21 вересня в аеропорту Осло (Норвегія) поліція затримала громадянина Росії, після того, як росіянин відвідав міжнародний семінар з оцифрування даних у норвезькому парламенті. Його підозрюють в незаконному зборі інформації. Росіянин звинувачення відкинув та назвав те, що сталося, "непорозумінням".

ВідеоШпигунський скандал у Норвегії. Затриманий росіянин виявився співробітником парламенту РФ

Нові деталі шпигунського скандалу. Затриманий у Норвегії росіянин виявився співробітником російського парламенту. МЗС Росії заявило, 51-річний Михайло Бочкарьов, якого заарештували за підозрою у шпигунстві, працює в апараті Ради Федерації. А в Осло буцімто брав участь у міжнародному семінарі, який проходив у норвезькому парламенті. 

Шпигунський скандал у Норвегії. Затриманий росіянин виявився співробітником парламенту РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції