Норвезькі рибалки виявили білуху із прикріпленою камерою. На ній був напис "Обладнання Санкт-Петербурга"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вважають, що тварину тренують російські військові.

Норвезькі рибалки в Арктиці виявили білуху із кріпленням для камери, на якому було написано "Обладнання Санкт-Петербурга".

Про це пише The Associated Press.

На думку норвезьких військових, білуха припливла з російської військової бази, де її тренують. Це викликало серйозний інтерес у Норвегії через можливість підготовки росіянами тварин з військовою метою.

"Це ручна тварина, яка звикла, щоб її годували, тому вона вступила в контакт з рибаками. Питання в тому, чи зможе вона вижити, якщо шукатиме їжу самостійно. Ми бачили випадки, коли у інших китів, які були в російській неволі, справи йшли добре", - розповів професор кафедри арктичної та морської біології Арктичного університету Норвегії в Тромсе Аудун Рікардсен.

Він також зазначив, що досі не було жодної інформації про можливе використання китів росіянами з військовою метою, однак за часів СРСР такі програми активно застосовувалися із дельфінами. Їх вчили шукати підводні міни та закладати вибухівки.

ВідеоНорвезькі рибалки знайшли ручну білуху, яку міг тренувати флот Росії

Тварина підпливла до човна з людьми, і ті розгледіли на ній прикріплену камеру. Згодом її вдалося зняти - кит аж ніяк не злякався людей. А на ременях, якими була прив'язана камера, виявився напис "обладнання Санкт-Петербурга".  

Норвезькі рибалки знайшли ручну білуху, яку міг тренувати флот Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції