Норвезький терорист може уникнути в’язниці

Адвокат "норвезького стрілка" впевнений, що Брейвік "буде ізольований від суспільства дуже надовго, можливо, до кінця своїх днів".

Андерс Берінг Брейвік
Норвезький терорист може уникнути в’язниці
Норвезька терорист Андерс Брейвік, обвинувачений в організації подвійного теракту в Осло і на острові Утойя 22 липня, може уникнути тюремного ув'язнення, якщо дійсно буде визнаний неосудним.

Однак у цьому випадку за рішенням суду його відправлять на примусове лікування в психіатричну лікарню, що може виявитися ще більш суворим покаранням, вважає його адвокат Гейр Ліппестад.

ОПРИЛЮДНЕНО ПЕРШЕ ВІДЕО МОМЕНТУ ВИБУХУ В ОСЛО

"Зараз Брейвік сприймає себе лицарем, що викликав на бій весь наш світ, все демократичне суспільство. Якщо ми відправимо його до в'язниці, він просто буде вважати, що світ захопив його в полон. Лікарня ж не вписується в ту картину світу, яку Брейвік для себе створив ", - сказав Ліппестад.

Адвокат "норвезького стрілка" впевнений, що Брейвік "буде ізольований від суспільства дуже надовго, можливо, до кінця своїх днів".

За його словами, "це може стати для нього навіть більш суворим покаранням, ніж в'язниця".

Ліппестад також додав, що Брейвік розраховує постати перед судом, щоб викласти там свої погляди і вимоги.

СУСІДИ БРЕЙВІКА ПОБОЮВАЛИСЯ ЙОГО І СКАРЖИЛИСЬ ПОЛІЦІЇ

У Норвегії 22 липня пролунав вибух біля комплексу урядових будівель в центрі Осло, де знаходиться канцелярія прем'єр-міністра, а через кілька годин чоловік у поліцейській формі відкрив стрілянину в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії на острові Утойя недалеко від столиці. В результаті подвійного теракту загинули 77 осіб.

Влада затримала підозрюваного у стрілянині 32-річного етнічного норвежця Брейвіка. Йому пред'явлені звинувачення за статтею 147 кримінального кодексу Норвегії (тероризм і терористична діяльність), що передбачає до 21 року позбавлення волі.

Читайте також:

Брейвік зажадав, щоб його оглянули японські психіатри

Терорист Брейвік надихався творчістю фон Трієра та Ніколь Кідман

Суд над терористом Брейвіком розпочнеться не раніше 2012 року

ВідеоНаслідки вибуху в центрі Осло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: