Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відео з високопосадовцем опублікувала дівчина з ескорту.

Заступник прем’єр-міністра РФ Сергій Приходько у Норвегії катався на яхті з олігархом Олегом Дерипаскою та жінками з екскорт-сервісу. Про це у своєму розслідуванні повідомив російський опозиційний політик Олексій Навальний.

Викрити керівника апарату Медведєва на зв’язках з олігархом Навальному вдалося завдяки дівчині з ескорту, який свого часу навідався до його офісу разом зі знімальною групою пропагандистів з Life News. Дівчина на ім’я  Настя Рибка оголосила "секс-полювання" на опозиціонера. Вивчивши її сторінку в Instagram, команда Навального виявила відео, на якому сама Рибка разом з Дерипаскою та Приходьком та іншими дівчатами подорожує на дорогій яхті.

Приходька у РФ називають "сірим кардиналом" - він все життя працював на держслужбі, був радником російського екс-президента Бориса Єльцина, глави РФ Володимира Путіна, а тепер очолює Апарат уряду і є заступником Медведєва. Приходька вважають фахівцем з міжнародних відносин.

Приходько і Дерипаска
Сайт Олексія Навального
Приходько на яхті з Дерипаскою

Окрім постів у соцмережах, Рибка опублікувала книжку про зваблення мільярдера, в якому нібито описала спільний вояж з Дерипаскою та Приходьком, змінивши їхні прізвища. Дерипаска у неї названий Русланом Золотовим,  а Приходько – "папою", вказує Навальний. Останньому Рибка присвятила окрему главу, в якій розписала його біографію, яка точно збігається з біографією Приходька.

Розслідувачі Навального перевірили фото яхти ELDEN з соцмереж дівчини з ескорту і встановили, що належить транспортний засіб олігарху. У своїй книжці Рибка писала, що подорож відбулася у Гренландії у серпні 2016 року, проте аналіз її фото довів, що для вояжу Дерипаска та Приходько обрали Норвегію. Про яхту мільярдера та його відпочинок писали і норвезькі ЗМІ.

Навальний додав, що Дерипаска катав на своїй яхті чиновника найвищого рангу, оплатив його розваги і навіть переліт до Норвегії, що можна вважати хабарем Приходьку. Опозиціонер встановив, що у дати вояжу туди одночасно прилітали два приватних літака, обидва з яких належать Дерипасці.

На публікацію розслідування Рибка вже відреагувала.

"Дякую, маленький. Мені в принципі було байдуже на тираж книжки, але за турботу дякую, приємно. До речі, ВВП (ініціали Володимира Путіна – Ред.) книжку вже читав", - написала вона в Instagram.

Як повідомлялося раніше, прізвище Дерипаски фігурувало у розслідуванні  Associated Press про співпрацю штаба президента США Дональда Трампа з РФ. Журналісти повідомляли, що керівник штабу Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера в інтересах уряду Володимира Путіна.

За інформацією видання, Манафорт начебто розробив амбітну політичну стратегію для Дерипаски, близького союзника Путіна, щоб підірвати антиросійську опозицію через колишні радянські республіки. Зазначається, що американський політик зрештою підписав річний контракт строком до 2009 року, за яким він отримував від російського бізнесмена 10 мільйонів доларів на рік.  Дерипаска звинувачення відкидав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції