Норвезьку принцесу зацькували за "контакт з покійними"

Норвезька принцеса Марта Луїс заснувала власну "школу ангелів" і вступає в контакт з померлими.

У Норвегії розгорівся скандал через захоплення принцеси Марти Луїс езотеричним вченням і надприродним, причому її пристрасті викликають ланцюгову реакцію по країні.

38-річна принцеса, яка стоїть четвертою в списку претендентів на трон, в одному з інтерв'ю заявила, зокрема, що вступити в контакт з покійними не складніше, ніж з ангелами, а мільйони, що дісталися їй у спадок від дідуся, вже витратила на власнц "школу ангелів".

Подібні заяви від члена королівської сім'ї в Норвегії, яка офіційно є християнською державою, не могли залишитися непоміченими в суспільстві. У результаті в пресі зазвучали заклики до того, щоб позбавити її титулу. Причому, згідно з опитуваннями, цю ідею підтримали близько 40% населення.

Однак за неї заступилися батьки - король і королева. Вони категорично відмовилися позбавляти її титулу, які б погляди вона не розділяла, так як вона в будь-якому випадку залишається членом королівської сім'ї. Король також наголосив, що сам він не розділяє її переконань, додавши, що батьки взагалі часто не розуміють своїх дітей.

У 2007 році принцеса навіть відкрила в Осло особливий навчальний заклад Astarte Education (від імені семітської богині родючості Астарти), яку прозвали "школою ангелів". Установа пропонувала трирічний курс навчання розкриттю внутрішніх здібностей людини шляхом звернення до надприродного. Причому місця на курсі, який вела сама принцеса, були розпродані на два роки наперед.

Після останнього скандалу "Місіонерське товариство" Норвегії відмовилося надавати школи для занять "школи ангелів", як робило раніше. Але це не зупинило принцесу, і вона, витративши спадщину дідуся в кілька мільйонів доларів, побудувала власну будівлю.

"Як добре, що я живу в наш час. Народися я двісті років тому, мене б неминуче спалили на вогнищі як відьму", - відверто заявила принцеса, зізнавшись, що її пригнічує цькування, розгорнуте проти неї в країні.

Варто зазначити, що принцеса відкрито заявляє про свою позицію. Вона виступила в телепрограмі "Інший бік", присвяченоій спіритизму і езотериці, заявивши, що довгий час намагалася бути "нормальною", але відчувала себе при цьому дуже самотньою і спустошеною.

Тоді ж вона розповіла, що відчула пристрасть до надприродного, коли займалася верховою їздою. Принцеса Марта заявила, що спілкування з кіньми - це зовсім інший рівень комунікації, коли все стає зрозуміло навіть без слів.

Читайте також:

Образ принцеси Діани використали в рекламі білизни у річницю смерті

Шведів зобов'язали оплатити половину весілля принцеси

Студентка з Норвегії завадила шведській принцесі вийти заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: