Носіння паранджі хочуть заборонити в усій Європі

Заступник голови Європарламенту заявила, що паранджа - "це мобільна в'язниця". Низка країн ЄС вже готують проекти законів, які заборонять жінкам її носити.

Заступник голови Європарламенту Сільвана Кох-Мехрін, яка представляє німецьких лібералів, висловилася за введення заборони на носіння паранджі у всьому Євросоюзі.

"Паранджа є наступом на права жінок, це мобільна в'язниця", - заявила Кох-Мехрін.

Нагадаємо, в п'ятницю нижня палата федерального парламенту Бельгії заборонила по всій країні носити традиційні жіночі мусульманські одіяння - паранджу і нікаб.

Проти не проголосував жоден з парламентаріїв, двоє утрималися. Аргументом на користь ухвалення цього рішення став той факт, що за подібним шатами не можна ідентифікувати того, хто їх носить.

Якщо законопроект буде тепер схвалений верхньою палатою парламенту, Бельгія стане першою в Євросоюзі державою, де ухвалено закон, який забороняє носіння паранджі в громадських місцях.

Тим часом президент Франції Ніколя Саркозі також доручив уряду розробити законопроект, який забороняє носіння паранджі в громадських місцях. Очікується, що документ буде переданий на схвалення французького парламенту вже в травні.

Читайте також:

Бельгійський парламент заборонив носити паранджу

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Французькі парламентарі вимагають заборонити паранджу

В Італії правляча партія запропонувала заборонити носіння паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: