Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова "фаворитка" Путіна зізналася, що вдруге не знімалася би для еротичного календаря

Харчева досі продовжує підтримувати російського президента.

Російська студентка Аліса Харчева, яка отримала квартиру від партнера друга лідера РФ Володимира Путіна, зізналася, що зараз не знімалася би для еротичного календаря для президента.

"Участь у зйомках календаря не сильно вплинула на мене. Ну, був такий досвід. Путіна я продовжую підтримувати. Голосувала за нього на останніх виборах. Але якщо б зараз мені запропонували знятися в такому календарі, то я б відмовилася. Я виросла і змінила пріоритети. Зараз мене цікавить навчання, сім'я та інші звичайні речі", - розповіла Харчева "Снобу".

Коментар виданню Харчева дала в 2015 році, але тоді він не був опублікований.

Студентка каже, що коли знімалася для календаря, вона була абітурієнткою, збиралася вступати на журналістський факультет МДУ. Але після зйомки вона передумала і пішла вчитися в МДІМВ. За словами Харчевої, зараз вона навчається на третьому курсі і навчання — її основне заняття в житті.

Фотогалерея Що постить у соцмережах нова "фаворитка" Путіна (24 фото)

Нагадаємо, Харчева фігурувала у розслідуванні Reuters щодо "жінок" президента РФ Володимира Путіна. У статті йшлося, що вона, а також донька російського лідера Катерина Тихонова та олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва отримали елітну нерухомість від російського бізнесмена, який є партнером близького друга Путіна - олігарха Аркадія Ротенберга.

Аліса Харчева обзавелася квартирою у закритому житловому комплексі в Москві у 2015 році. 

В Кремлі і Держдумі не будуть досліджувати інформацію агентства Reuters про передачу бізнесменом Баєвським нерухомості жінкам, "пов'язаним з Путіним". Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Це одне з "інформаційних вкидань", про яких Кремль повідомляв раніше, стверджує Пєсков.

Відео Жінки з оточення Путіна отримали в своє розпорядження елітну нерухомість в Москві

Залиште свій коментар

Вибір редакції