Нова лазерна гармата ВПС США влучила з літака в автомобіль

ВПС США вдало провели випробування нового лазера. Встановивши його на літаку, військові змогли поцілити в автомобіль, який стояв на землі.

Компанія Boeing спільно з військово-повітряними силами США успішно провели випробування встановленого на борту літака C-130H хімічного лазера. Зброя вразила з повітря автомобіль, який нерухомо стояв на землі.

Випробування пройшли 30 серпня. Літак зі встановленим на його борту лазером піднявся в повітря з авіабази Кіртленд (штат Нью-Мексико), узяв курс на ракетний полігон White Sands Missile Range і зробив постріл по мішені на землі.

Як йдеться в повідомленні компанії Boeing, точність попадання забезпечувалася системою світлового наведення, яке виявляє ціль, а потім спрямовує лазерний промінь для її поразки.

"Цей етап демонструє, що система керованої енергетичної зброї може перетворити бойовий простір і врятувати життя військовослужбовців, надавши в їх розпорядження високоточний засіб поразки, який діє із швидкістю світла, і що істотно зменшить супутні руйнування", - зазначив віце-президент і головний менеджера протиракетних систем Boeing Грег Хіслоп.

Лазерна зброя, яку Boeing розробляє для Пентагону, повинна вражати цілі з мінімальним супутнім збитком, тобто знищувати тільки те, у що потрапляє лазер. Нову зброю планується використовувати, зокрема, під час бойових операцій в умовах міста.

Перші наземні випробування лазерної зброї були здійснені компанією в травні минулого року.

Читайте також:

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

В США створено найпотужніший у світі лазер-гігант

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: