Нова прем'єрка Молдови звинуватила Порошенка у сприянні "виживанню" Придністров'я

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майя Санду каже, що попередній уряд сприяв контрабанді та корупційним схемам.

Нова прем'єрміністерка Молдови Майя Санду заявила, що попередня українська влада на чолі з експрезидентом Петром Порошенком сприяла "виживанню" Придністров'я.

Про це Санду розповіла в інтерв'ю виданню Politico.

За її словами, попередній уряд на чолі з Порошенком співпрацював з найбільшим молдавським олігархом Владом Плахотнюком, щоб забезпечити контрабанду і "корумповані схеми", які "сприяли виживанню" сепаратистського керівництва Придністров'я.

"Тепер ми очікуємо, що київська влада сприятиме ліквідації цих схем", - сказала Майя Санду.

Очільниця уряду Молдови зазначила, що хоче співпрацювати з Україною у питанні щодо Придністров'я, але ще не розмовляла з новим президентом України Володимиром Зеленським або прем'єрміністром Володимиром Гройсманом.

Нагадаємо, Україна зняла санкції з Молдавського металургійного заводу (ММЗ), розташованого у придністровському місті Рибниця. Як заявляють розслідувачі програми "Схеми", це сталось після того, як тодішній прем'єрміністр Молдови Павел Філіп надіслав відповідне прохання до президента України Петра Порошенка. Окрім цього, за інформацією журналістів, протягом останніх років контроль за постачанням українського брухту на ММЗ перейшов до найбільшого молдовського бізнесмена Влада Плахотнюка. Він мав вплив на частину уряду Молдови, зокрема прем'єра, а також підкреслював свої добрі стосунки з Порошенком.

ВідеоЗ Молдови після відставки уряду почалась масова втеча політиків в Росію та Україну

Термінові чартери покинули Кишинів і приземлилися в Москві, Одесі, Лондоні. Це сталося зразу після того, як уряд Демократичної партії оголосив про свою відставку, а сама Демпартія заявила про перехід в опозицію. Схоже, просто на наших очах розгорілася неймовірна політична драма.  

З Молдови після відставки уряду почалась масова втеча політиків в Росію та Україну

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції