Нова війна. Як Путін може використати смерть 224 людей на борту російського літака в Єгипті

Кремль може оголосити трагедію "терактом" і дістане привід для потужної пропагандистської істерії.

Катастрофу російського лайнера в Єгипті Путін може використати як привід для початку нової війни

Катастрофу російського лайнера в Єгипті Путін може використати як привід для початку нової війни / © Reuters

Катастрофу російського лайнера "Когалимавіа", під час якої в Єгипті загинули 224 людини, президент РФ Володимир Путін може використати як привід для початку нової війни.

Про це каже і незалежний російський політолог Андрій Піонтковський, ідеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Трагедію в небі над Синайським півостровом російська влада оголосить "терактом", підозрює Піонтковський. Кремль дістане привід для потужної пропагандистської істерії: "На нас напали!", і – початку повномасштабного російського військового втручання в боротьбу президента Сирії Башара аль-Асада з повстанцями-сунітами, насамперед, з "Ісламською державою".

Що насправді планує очільник Кремля, точно сказати не візьметься ніхто. Але як Росія бореться з терористами зараз, промовисті кадри з'явились у соцмережах. РФ влаштувала авіаудар по житлових кварталах сирійського передмістя Дума, що неподалік Дамаска.

"Унаслідок двох авіанальотів на одній із головних вулиць у місті майже всі жертви – діти і жінки, близько десяти загиблих", – ідеться в повідомленні "Радіо Фрі Сирія".

3 листопада Росія скинула в Сирії дві потужні бетонобійні бомби, призначені для руйнації підземних бункерів.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie