США націлять ядерні ракети на 12 об'єктів у Росії

Експерти розробили нову ядерну доктрину Пентагону: кількість боєголовок скоротять, ракети перенацілять на 12 ключових об'єктів економіки Росії.

Сполучені Штати формують нову ядерну доктрину. Федерація американських вчених запропонувала скоротити кількість ядерних боєголовок до мінімуму, а також перенацілити ракети з густонаселених міст на 12 ключових об'єктів економіки Росії.

Доповідь Федерації "Від протистояння до мінімальної заборони" є першим науковим відгуком на ініціативу президента Барака Обами про необхідність ядерного роззброєння, пише "КоммерсантЪ".

Нагадаємо, під час виступу в Празі Обама заявив, що поступове знищення всієї ядерної зброї є однією з головних цілей його адміністрації.

Тепер експерти доводять, що ініціатива глави Білого дому украй своєчасна, і підказують, як вона може бути реалізована. На думку вчених, найбільш актуальним в сучасних умовах є "мінімальне стримання".

Тобто США необхідно мати всього декілька сотень ядерних боєголовок, і цього буде досить, щоб потенційні супротивники остерігалися нападати на Америку. А для військових дій можуть використовуватися і звичайні озброєння. До подібного ж рівня, зауважують автори доповіді, свій ядерний потенціал понизить і Росія.

Крім того, науковці радять Пентагону обрати нові цілі для своїх ракет з ядерними боєголовками. Замість густонаселених міст (що є негуманним, оскільки може призвести до великої кількості жертв), Федерація пропонує зробити мішенями важливі об'єкти інфраструктури, зокрема, в Росії, Китаї, Ірані тощо.

Як приклад у доповіді наводиться Росія. Вчені назвали 12 об'єктів, на які потрібно перенацілити ракети – це нафтопереробні заводи "Газпрому", найважливіші металургійні підприємства, які належать ММК, "Евразу" і "Северсталі", "Норільській нікель", алюмінієві заводи "Русалу", а також низка електростанцій.

За підрахунками експертів, у разі знищення цих об'єктів Росія не тільки не зможе вести війну, оскільки її економіка буде паралізована, але, крім того, неминуче загине мільйон росіян.

Федерація американських учених, що підготувала доповідь, хоч і є неурядовою організацій, проте має великий вплив. Вона була створена ще в 1945 році ядерниками, які розробляли першу в США атомну бомбу, і з того часу на постійній основі консультує Білий дім і військові відомства США. До організації входять 68 нобелівських лауреатів.

Читайте також:

США змоделювали економічну війну з Росією та Китаєм

Секретна доповідь Пентагону: ядерний Ізраїль та "нацистське майбутнє" Росії

Вчені Ірану, Ізраїлю та США проводять таємні переговори в Женеві

США переводять базу винищувачів до кордонів Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: