Нова загроза терактів у США

Білий дім скликав екстрену нараду Ради національної безпеки у зв'язку з появою нової загрози терактів, які можуть відбутися найближчим часом на території США.

Нова загроза терактів у США
Білий дім скликав екстрену нараду.
Білий дім скликав екстрену нараду Ради національної безпеки у зв'язку з появою нової загрози терактів, які можуть відбутися найближчим часом. 

Як повідомив ABC News, в американських спецслужбах, невелика група послідовників Усами бен Ладена або вже знаходиться в США, або повинна прибути на американську територію найближчим часом. 

За даними телеканалу, нарада повинна пройти увечері в четвер в Ситуативній кімнаті Білого дому. Учасникам заходу розісланий порядок денний, в якому значаться доповіді керівників спецслужб і правоохоронних відомств, які складаються з двох пунктів: що може бути зроблено для мінімізації загрози або її протидії; які кроки робляться для посилення охорони урядових установ і їх співробітників. 

За даними джерела в уряді США, зустріч в Білому домі - одне з безлічі заходів, що проводяться американцями після отримання інформації про нову загрозу, а на думку експертів, опитаних телеканалом, така активність може свідчити тільки про одне - отримання достатньо достовірної інформації про прибуття в США терористів. 

Нова загроза терактів у США
Теракти у Великобританії стали ключем до розкриття планів терористів.
Для  американських правоохоронних органів останні теракти у Великобританії стали ключем до розкриття планів терористів. За їх словами, в інтернеті залишилися записи терористів, які допомогли розшифрувати електронне листування, що раніше вважали малозначним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: