Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Новая газета" знайшла ще один доказ причетності "отруйників" Скрипалів до ГРУ

ЗМІ поступово розкривають брехню Кремля про Петрова і Боширова.

Документи Федеральної міграційної служби РФ підозрюваних в отруєнні Скрипалів містять ще один доказ їхньої причетності до російських спецслужб.

Про це пише російське видання "Новая газета".

У довідці ФМС на ім'я одного з підозрюваних Олександра Петрова є позначка "дані не давати", і в ній вказано телефон: 195-79-66. За даними журналістів, цей номер відноситься до Хорошевського району Москви, в якому розташований штаб Головного розвідувального управління Міноборони Росії.

Причетність Боширова та Петрова до ГРУ_2
The Insider

Крім того, якщо в будь-якому пошуковику вбити перші п'ять цифр з довідки на Петрова, то знайдеться кілька номерів телефонів підрозділів і підвідомчих структур Міноборони.

"Швидше за все, номер у довідці ФМС на Петрова, — це телефон відділу кадрів місця, де вони служать", — припустив у розмові з "Новою газетою" колишній співробітник спецслужб.

Нагадаємо, спільне розслідування The Bellingcat і The Insider підтвердило, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень.

ВідеоІнтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів порівняли з вторгненням росіян на Донбас

Інтерв’ю двох росіян, яких підозрюють в отруєнні Скрипалів, у британському МЗС порівняли із вторгненням росіян на Донбас. У Twitter очільник британського МЗС Джеремі Хант написав – востаннє російські військові стверджували, що вони у відпустці, коли 2014 року вторглися в Україну. Каже - вже час зупинити усі ці російські фейкові телешоу. 

Інтерв'ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів порівняли з вторгненням росіян на Донбас

Нагадаємо, Олександр Петров і Руслан Боширов у четвер, 13 вересня, дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Перед цим правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції