Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нове отруєння поблизу Солсбері: у ЗМІ розповіли, як жертви могли натрапити на "Новачок"

Достатньо лише кількох молекул отрути, аби хтось серйозно захворів.

Британська пара, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною "Новачок" поблизу Солсбері, ймовірно сконтактувала з цією речовиною, коли підібрала шприц або голку, яку викинули нападники на Скрипалів.

Про це повідомляє Daily Mail.

Припускають, що пара вживала наркотики.  Як зазначається, чоловік із жінкою відвідали місце, де Скрипалів знайшли у непритомному стані, але саме місце тоді не закрили й не прибрали після атаки.

За словами експерта з хімічної зброї Хаміша де Бреттон-Гордона, "Новачок" може місяцями зберігатися або навіть довше, і буде достатньо лише кількох молекул для того, аби хтось серйозно захворів від цієї речовини.

Наразі поліція намагається відновити кожен крок пари, щоб точно встановити джерело отруєння.

Нагадаємо, у Британії двох осіб знайшли непритомними у місті Еймсбері. Як з'ясувалось, вони отруїлися внаслідок дії нервового агента "Новачок", раніше використаного проти екс-розвідника Сергія Скрипаля.

ВідеоБританський Комітет з надзвичайних справ обговорить новий випадок отруєння "Новачком"

45-річний Чарлі Роулі та його 44-річна дружина Дон Стерджес напередодні інциденту гуляли у парку в сусідньому місті із Солсбері. Після повернення додому першою занедужала жінка. Однак британська поліція ще не має підтверджень, чи теперішнє отруєння було спланованим, і чи був цей "Новачок" з тієї ж партії, що ї той, що використали для Скрипалів.

Британський Комітет з надзвичайних справ обговорить новий випадок отруєння "Новачком"

Залиште свій коментар

Вибір редакції