Нове посольство США

Докладна схема нової будівлі посольства США, що будується у Багдаді, опинилася в Інтернеті.

Докладна схема нової будівлі посольства США, що будується в Багдаді, опинилася в Інтернеті. Зайнята в будівництві, що проходить в "зеленій зоні" Багдада, фірма-підрядчик Berger Devine Yaeger в четвер розмістила на своєму сайті десять графічних проекцій різних частин диппредставництва. На ілюстраціях, що потрапили в Мережу, представлений загальний план всього комплексу будівель, а також центральна будівля посольства, дім посла і його заступника, офісні прибудови, контрольно-пропускний пункт морської піхоти США, басейн і місце відпочинку. 

Будівельна компанія прибрала зображення з сайту після того, як до них звернулися з американського Держдепартаменту. В даний час не працює весь сайт Berger Devine Yaeger. "Ми багато працюємо для того, щоб забезпечити безпеку наших співробітників за кордоном, - заявив офіційний представник держдепу Гонзало Галлегос. - Розміщення подібної інформації в публічному доступі зводить ці зусилля нанівець".

При цьому американські власті поспішили заявити, що виставлена на огляд в Мережі схема відрізняється від остаточного плану, по котрому в Багдаді ведеться будівництво. Працівники американського посольства відмовилися коментувати точність зображень з міркувань безпеки. Будівництво нового посольства США ведеться з використанням безпрецедентних заходів безпеки і в обстановці крайньої секретності. Всередину території, оточеною високою бетонною стіною, пропускають тільки по спеціальному пропуску. 

Побачити що відбувається на будмайданчику загальною площею 42 гектари можна тільки з повітря. Посольство буде підключено до автономного водо- і електропостачання. Товсті стіни і перекриття посольства-фортеці спеціально розраховані, щоб витримати удари бомб і снарядів. Співробітники житимуть в невеликих кімнатах, за винятком посла і його заступника. 

Голову дипмісії поселять в окремому будинку, що строго охороняється, площею 1500 квадратних метрів, а його заступника - в будинку трохи меншому, площею 890 квадратних метрів. Всього планується звести 27 будівель, які зможуть вміщати 615 чоловік. Весь комплекс будівель планується здати в експлуатацію вже у вересні 2007 року, а до кінця року посольство буде повністю укомплектовано персоналом. Загальна вартість будівництва складе рекордні 300 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: