Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сильні дощі призвели до катастрофи – розмитий ґрунт посунув на людські оселі.

Зливи, повені та зсуви ґрунту в Каліфорнії вже забрали щонайменше 13 життів, десятки людей дістали травм і сотні застрягли в затоплених будинках. Найгірша ситуація на півдні штату, де бруд, каміння, уламки дерев та будівель укривають цілі вулиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме в цих містах нещодавно палали лісові пожежі, тож вогонь знищив дерева і кущі, які могли би стримати потоки води. У зоні лиха також опинилися маєтки відомих телеведучих Елен ДеДженерес та Опри Вінфрі. Наразі надзвичайні служби визволяють людей із залитих водою та брудом домівок. Шериф Санта-Барбари зізнається, що поліція отримує десятки дзвінків про людей, чия доля й досі невідома. "Хоча ми й сподіваємося, що цього не станеться, але очікуємо, що кількість жертв може зрости. Адже ми продовжуємо шукати людей, що зникли безвісти", - розповів Білл Браун.

Як повідомлялося, після останніх пожеж витрати страхових компаній на компенсацію збитків своїм клієнтам можуть сягнути 10 мільярдів доларів.

ВідеоСтихійне лихо в Каліфорнії забрало життя більше десятка людей

Зливи, повені та зсуви ґрунту вже забрали щонайменше 13 життів. Десятки людей дістали травм, сотні - застрягли в затоплених будинках. Найгірша ситуація на півдні штату. Там бруд, каміння, уламки дерев та будівель укривають цілі вулиці. Саме в цих містах нещодавно палали лісові пожежі.

Стихійне лихо в Каліфорнії забрало життя більше десятка людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції