Нове у справі Політковської

Як стверджує "Комсомольская правда", за підозрою в організації вбивства журналістки був затриманий колишній чеченський чиновник Шаміль Бураєв.

Розслідування справи про замовне вбивство відомої журналістки Анни Політковської на днях просунулося ще на один крок. Як стверджує російська газета "Комсомольская правда", 13 вересня затримали нового підозрюваного фігуранта. Цього разу під варту потрапив колишній глава Ачхой-Мартанівського району Чечні Шаміль Бураєв.

Його, за словами джерела газети, підозрюють в організації вбивства Політковської.

Анна Політковська
Lenta.ru
За підозрою у причетності до вбивства Анни Політковської затримують все більше людей
За деякими даними, прізвище Бураєва випливло під час чергового арешту іншого фігуранта гучної справи - Павла Рягузова. Екс-підполковника ФСБ, нагадаємо, в середу заарештували вже утретє. До цього Московський окружний військовий суд двічі визнавав його арешт за незаконний. Як розповіло газеті джерело, близьке до слідства, на суді промайнула інформація про те, що Павло Рягузов передав адресу Ганни Політковської Шамілю Бураєву.

Зрозуміло, однієї цієї згадки для серйозних підозр недосить. Напевно у слідства були і ще якісь дані щодо екс-глави Ачхой-Мартанівського району. Так чи інакше, вже наступного дня, у четвер, Бураєва затримали в Москві, коли він їхав у власному авто. Того ж дня Басманний суд видав санкцію на його арешт.

"Шаміль Бураєв арештований по статті 105 частина 2 і статті 33 ("організація вбивства")", - підтвердили газеті в правоохоронних органах.

ДОВІДКА. Шаміль Дусиєвич Бураев народився в 1958 р. в Ачхой-Мартані. Закінчив Горський сільгоспінстітут за фахом зоотехнік. До початку 90-х працював в сільському господарстві, потім займався бізнесом в Москві.

З 1995 по 2003 р. був главою Ачхой-Мартанівського району Чечні. У червні 2003-го його звільнив з посади тодішній глава Чечні Ахмат Кадиров.

Одружений, має четверо дітей. З 1996 року прописаний в підмосковному Одінцові.

Свого часу Бураєв разом з Ахматом Кадировим балотувався на посаду глави Чеченської Республіки.

ВідеоРозслідування вбивства Політковської

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: