Нове відео Димовського: хамить Мєдвєдєву і називає Путіна бидлом

Олексій Димовський закликав Дмитра Мєдвєдєва за 12 місяців розібратися з бидлом, яке сидить у Кремлі, щоб не бути котом Леопольдом, проти якого виступає народ мишей.

Скандальний екс-майор Олексій Димовський записав нове відеозвернення. Цього разу не Володимира Путіна, а до Дмитра Мєдвєдєва. У відео Димовський грубо відчитує Мєдвєдєва і вимагає зайнятися відновленням порядку та справедливості.

Димовський обурений, що минуло вже п'ять місяців з моменту появи його першого відеоролика, проте Мєдвєдєв ще ніяк не відреагував. Новий запис відрізняється політичними вимогами та хамським тоном автора.

"Досить стрибати по закордонах", - говорить Димовський Мєдвєдєву. "У вас є Росія, розберіться спочатку тут, - радить він. - Я розумію, Путін там, Зорькін, Драгунцев, чи як там начальника УСБ, Нургалієв - гаразд, хрін з ними. Я розумію, що у них завдання поставлене знищити Росію. Вони тільки борються зараз за гроші, острови купують в Тихому океані. Але Ви-то все-таки ще президент. По-простому кажу, як мужику, у Вас є совість, честь мужицька? ".

За словами екс-міліціонера, "бидло сидить в Кремлі" і його потрібно "загнати під ніготь". Відносно Путіна екс-міліціонер радить підняти 117 томів кримінальних справ, "пригадати Курськ, теракти в метро, Беслан," Норд-Ост ". На думку Димовського, потрібно, щоб винні відповіли за те, що сталося з країною.

Він запропонував уряду на чолі з Путіним подати у відставку "поки це не привело до більш серйозних наслідків - росіяни довго запрягають, але швидко потім поскачуть".

Димовський дав владі термін до 12 листопада 2010 щоб "навести порядок", покінчити з "бєспрєдєлом" та "геноцидом російського народу": "Я думаю, до листопада, таких роликів стане тисячі. І тоді я просто попрошу людей прийти на Красну площу. Ця ситуація вам нагадає мультик про Леопольда. Тільки замість мишей буде кричати народ Росії. А замість "виходь, Леопольде", будуть кричати "президенте". Задумайтеся про це ".

Екс-майор закликав Мєдвєдєва "спуститися на землю", приїхати в село, щоб побачити як живуть прості російські люди. "У мене таке відчуття, що Ви живете на Рубльовці і виходите подивитися, як живе Росія, на Рубльовку. То, може, Ви пригадаєте, що ми ще є? Нас ще 140 мільйонів. Ми ж теж хочемо жити, їсти хочемо, хочемо, щоб наші діти були в безпеці, щоб нам ніхто не погрожував. Ми ж люди ".

Нагадаємо, колишній міліціонер Олексій Димовський став відомий після розміщення в інтернеті відеозвернення, яке спровокувало хвилю аналогічних виступів міліціонерів по всій країні. Незабаром після цього він був звільнений, а згодом заарештований за звинуваченням у шахрайстві, вчиненому з використанням службового становища. За версією слідства, він привласнив 27 тисяч рублів, виділених на проведення спецзаходів.

Однак у квітні 2010 року кримінальну справу відносно Димовського припинено "у зв'язку із закінченням строків давності кримінального переслідування". Проте екс-майора не визнали невинним.

Читайте також:

Справу скандально відомого екс-майора Димовського закрили

Димовський пообіцяв викласти в інтернет нове відеозвернення

Суд відмовився розглядати позов Димовського про відновлення в міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: