Нове відео Доку Умарова: прийшла весна і тотальна війна з Росією

Лідер кавказьких бойовиків Доку Умаров звернувся із закликом активізувати джихад, тому що "прийшла весна" і треба "битися з ворогами скрізь".

В Інтернеті 3 березня з'явилося нове відеозвернення лідера кавказьких бойовиків Доку Умарова, який є найбільш розшукуваним терористом в Росії.

На записі Умаров і двоє молодих людей стоять на тлі засніжених схилів, вкритих лісом. Один з юнаків тримає в руках автомат Калашникова з підствольним гранатометом. Він одягнений, як і Умаров, в білий маскхалат. Другий позує в зеленому армійському бушлаті російського зразка.

"Звернення аміра Імарату Кавказ Докку Абу Усмана до мусульман Кавказу та Росії: "Йде тотальна війна. Бийтеся з ворогами скрізь, де дістане ваша рука!", - йдеться у титрах перед зверненням. Там же зазначено, що відео було записано у лютому.

Умаров знову закликав усіх правовірних мусульман до джихаду - священної війни.

"Сьогодні прийшла весна, це вже кінець лютого, тому я, брати, прошу вас активізувати джихад", - заявив він.

"Сьогодні діти не повинні питати у батьків, а дружини у чоловіка, щоб здійснювати джихад", - сказав Умаров.

Він також висловив переконання, що можна вбивати мирних мешканців, оскільки, за його словами, це Росія розпочала бойові дії на Північному Кавказі.

Тим часом російські силовики проводять масштабну операцію з метою вбити Умарова, який є найбільш розшукуваним терористом на території федерації. У минулому відеозверненні Умаров узяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово", в результаті якого загинули 37 людей. Тоді в кадрі був 20-річний смертник Магомед Євлоєв, який і привів у дію вибуховий пристрій в аеропорту.

Читайте також:

У Росії проводять масштабну операцію, намагаючись вбити Доку Умарова

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Встановлено організатора теракту в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: