Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Опубліковано жахливе відео того, як цунамі знищило ціле місто в Японії. Люди намагаються втекти від хвилі, але потік рухається швидше.

Через місяць після руйнівного землетрусу та цунамі в Японії в Інтернеті з'явилося нове відео жахливого удару стихії, зроблене очевидцями.

Гігантська хвиля цунамі повністю змила містечко Мінамі-Санріку у префектурі Міягі, яка стала однією з найбільш постраждалих від стихії.

На відеозаписі видно, як вода трощить і розкидає будинки, немов вони зроблені із сірників. Люди в паніці намагаються втекти від хвилі, яка їх наздоганяє. Багато з них не встигають, і вода їх просто поглинає.

Страшні кадри зняв один з мешканців, які встигли вчасно піднятися на високий пагорб позаду селища.

Причому спочатку навіть незрозуміло, що відбувається, чому шоковані люди кричать за кадром. За кілька хвилин стає ясно, що жовто-сірі хмари диму та пилу, які здіймаються на горизонті, свідчать про наближення великої океанської хвилі. У воді зникають автомобілі та будинки.

Потік наближається, і від нього відчайдушно намагаються врятуватися люди, за якими він слідує по п'ятах. Видно жінку із сумкою, яка швидко біжить до пагорбу, озираючись назад, але хвиля рухається швидше і просто на неї пливе зірваний дах.

Чи врятувалася жінка, не відомо – камера за нею не слідкує і повертається в інший бік, де видна група людей, які відчайдушно намагаються витягнути хвору чи літню людину на пагорб. Чоловік у синьому пальті біжить до них, щоб допомогти. Але їхні зусилля виявляються марними, і за кілька секунд хвиля підіймається і стягує їх усіх у воду.

Селище з населенням більше 17 тисяч людей виявилося стертим з лиця Землі. Більше половини його мешканців - 9,5 тисячі - досі вважаються зниклими безвісти.

Потужний землетрус  магнітудою 9,0, який стався 11 березня на острові Хонсю, викликав цунамі заввишки більше десяти метрів. Стихія забрала майже 28 тисяч життів, з них тіла 15 тисяч не знайдені і офіційно вони вважаються зниклими безвісти.

Після цього в Японії регулярно стаються потужні повторні поштовхи. За прогнозами вчених, вони триватимуть впродовж найближчих десяти років.

Читайте також:

З Японії до США пливуть змиті цунамі машини, останки людей і цілі будинки

Японський водій зняв на відео, як його змило цунамі

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

Апокаліпсис в Японії: кількість жертв жахає навіть фахівців

ВідеоНове відео японської трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: