Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нові докази: в Росії опублікували фото і документи командирів угруповання "Вагнер"

П'ятірка командирів фотографувалася з Путіним.

Російське видання "Фонтанка" навела чергові докази існування приватної військової компанії "Вагнер", яка брала участь у боях на Донбасі на боці сепаратистів і у війні в Сирії на боці військ Башара Асада.

Видання опублікувало фото командирів ПВК "Вагнер" разом з президентом РФ Володимиром Путіним і розповіло про кожного з цих командирів.

Крайній праворуч від Путіна – сам Вагнер або Дмитро Уткін. Щоб підтвердити, що це одна і та сама людина, "Фонтанка" опублікувала копію паспорта Уткіна-Вагнера і рапорт його підлеглого, на якому є підпис керівника ПВК.

"Коли і якщо знадобиться порівняти почерк, графологічна експертиза своє слово скаже", - зазначають у виданні.

Керівництво ЧВК Вагнер_3
Фонтанка.ру
Керівництво ЧВК Вагнер_5
Фонтанка.ру

Ліворуч від Путіна – Андрій Миколайович Трошев, позивний "Сєдой". Він є полковником поліції у відставці, був артилеристом-десантником, ветераном воєн в Афганістані та Чечні. За взяття сирійської Пальміри у 2016 році отримав "Героя Росії".

У червні 2017 року "Сєдой" потрапив до лікарні у стані алкогольного сп'яніння. При собі він мав списки озброєння групи, карти Сирії, кілька мільйонів рублів і кілька тисяч доларів.

У ПВК "Вагнер" він займає посаду "виконавчого директора компанії". Видання також опублікувало автографи "Сєдого" із "службової" документації.

Керівництво ЧВК Вагнер_7
Фонтанка.ру
Керівництво ЧВК Вагнер_8
Фонтанка.ру
Керівництво ЧВК Вагнер
Фонтанка.ру
Керівництво ЧВК Вагнер
Фонтанка.ру

Праворуч від Путіна - Олександр Сергійович Кузнєцов, позивний "Ратибор". Він –командир 1-ї розвідувально-штурмової роти ПВК "Вагнер". Професійний військовий, випускник Санкт-Петербурзького вищого загальновійськового командного училища ім. Кірова.

У 2008 році Кузнєцов служив у Підмосков'ї, на посаді командира роти спецпризначення в Солнечногорську. Того року його заарештували за підозрою у викраденні людини та грабежі, а через два роки засудили до в'язниці. Потім йому знизили термін покарання і у квітні 2013 року звільнили умовно-достроково. Через рік він очолив першу розвідувально-штурмову роту в групі "Вагнера". За відгуками ветеранів, "Ратибор" – один з найбільш грамотних і шанованих командирів групи.

Керівництво ЧВК Вагнер_2
Фонтанка.ру

Крайній праворуч від Путіна - Андрій Михайлович Богатов, позивний "Бродяга". До недавнього часу – командир 4-ї розвідувально-штурмової роти "Вагнера". Він отримав важке поранення під Пальмірою навесні 2016 року, коли російська авіація завдала удару по своїх же. У підсумку Богатову ампутували ліву руку по лікоть. Після цього був переведений на посаду командира роти охорони заводу Хаян.

Про Богатова відомо, що він жив у Старому Осколі, в жодних порушеннях закону, крім неправильного пркування авто, не помічений. У групі "Вагнера" воює і його син – за рекомендацією батька.

"Фонтанка" опублікувала документи з резолюціями "Бродяги" і "Вагнера".

Керівництво ЧВК Вагнер_1
Фонтанка.ру
Керівництво ЧВК Вагнер_4
Фонтанка.ру

Як повідомлялося раніше, видання "Фонтанка" влаштувало журналістське розслідування і дізналася, хто насправді воює на Сході України і в Сирії і які реальні цифри загиблих в результаті війни. Йдеться насамперед про "ПВК Вагнера". Батальйон "ПВК Вагнера" юридично не існує, тому що в Росії немає закону про приватні військові компанії або громадські організації, які можуть мати важке піхотне озброєння і бронетехніку.

Пізніше Агентство Reuters опублікувало розслідування про російських найманців з групи "Вагнера", які воювали на Донбасі, а потім були вбиті під час боїв в Сирії.

Самого лідера найманців "Вагнера" застали на кремлівському прийомі 9 грудня. Повідомляється, що президентський прийом відбувся в Георгіївському залі Кремля, на нього були запрошені понад 300 військових і цивільних осіб, які "виявили особливу мужність і героїзм".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції