Нові хвилювання у М'янмі

Масові демонстрації проти влади поновилися у великих містах Мьянми. Мітингувальники вимагають проведення демократичних реформ.

Масові демонстрації проти влади поновилися у великих містах Мьянми. Мітингувальники вимагають проведення демократичних реформ, повідомляє ВВС.

Незважаючи на те, що влада придушує акції протесту, декілька сотень людей зібралися на демонстрацію в найбільшому місті М’янми Янгоні. За словами очевидців, демонстрантів оточили військовики.

Пострілів і хвилювань на вулицях немає, заарештовано декілька осіб. Буддистські ченці також продовжують демонстрації протесту в другому за значущістю місті країни Мандалаї.

Обстановка в країні залишається напруженою, стільниковий зв'язок і доступ в інтернет знову перервано.

У суботу спецпосланник генсека ООН Ібрагім Гамбарі прибув до охопленої заворушеннями М’янми, щоби стати посередником між військовим урядом і опозицією. Головне послання генсека ООН Пан Гі Муна до влади країни - відмовитися від насильства проти мирних протестів, у яких беруть активну участь ченці-буддисти.

Масові хвилювання у М’янмі почалися 19 серпня. Мітингувальники протестують проти двократного підвищення цін на паливо, а також вимагають провести демократичні реформи в країні, якою вже декілька десятиліть управляють військові. Для розгону демонстрацій влада цього тижня використовувала зброю та сльозогінний газ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: