Нові правила для отримання віз

З 2009 року вступить в силу нова система отримання віз, яка передбачає взяття відбитків пальців в охочих відвідати Євросоюз.

З 2009 року вступить в силу нова система отримання віз до Євросоюзу. Охочі відвідати країни ЄС здаватимуть відбитки пальців для отримання віз, повідомив міністр внутрішніх справ Італії Джуліано Амато в інтерв'ю "Corriere della Sera".

"Найчисленнішу категорію нелегальних іммігрантів в Італії представляють ті, хто отримав візу на короткостроковий період, але потім так і не виїхав з країни. Для вирішення таких проблем будуть введені візи нового зразка з відбитками пальців, які повинні будуть здати навіть ті, хто приїжджає ненадовго", - розповів він. 

Нові правила для отримання віз
Як передбачається, нові візи зможуть забезпечити більший контроль за гостями Європейського Союзу, громадянами країн-нечленів ЄС, а також вирішать проблему нелегальної імміграції.

Згідно з опитуванням громадської думки, майже 8% італійців назвали однією з найсерйозніших саме проблему нелегальної імміграції. 

У той же час, у Великобританії будуть ретельніше контролювати приїжджих до країни на довгий термін. Зокрема, прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун у своїй заяві до Палати общин британського парламенту про нові антитерористичні заходи запропонував з кінця 2008 року ввести біометричні посвідчення особи для всіх іноземців, які приїздять до країни на тривалий термін. 

гордон браун
Архів
З 1 березня 2008 року будуть введені біометричні візи для всіх в'їжджаючих до Великобританії.
"З кінця 2008 року всі іноземці, які приїздять до країни на півроку і довше, повинні будуть мати біометричні посвідчення особи", - сказав прем'єр, відзначивши, що подібні заходи допоможуть запобігти використанню однією людиною декількох документів у кримінальних цілях.

За його словами, з 1 березня 2008 року також будуть введені біометричні візи для всіх в'їжджаючих до Великобританії. З 2009 року перевірятимуться всі паспорти на виїзді з країни.

"Існує необхідність електронної перевірки людей, які прибувають до Великобританії і виїжджають з країни", - пояснив Браун. Крім того, прем'єр повідомив про початок приведення у відповідність внутрішньої бази даних Великобританії з базою даних Інтерполу.

Вартість проекту оцінюється в п'ять мільйонів фунтів стерлінгів. Раніше глава Інтерполу Рональд Ноубл критикував Великобританію за недостатню співпрацю в справі створення загальної бази даних по викрадених паспортах, які можуть бути використані терористами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: