Нові правила Єврокомісії

ЄС дозволить пасажирам з третіх країн провозити рідину, придбану в аеропортах поза її територією, в ручній поклажі.

Нові правила Єврокомісії
В Амстердамі щотижня служба безпеки конфісковує приблизно 1600 літрів алкогольних напоїв і продуктів парфумерної промисловості. (Фото:washjeff.edu)
У країнах-членах Євросоюзу восени цього року набудуть чинності нові правила, які дозволять пасажирам з третіх країн провозити рідину, придбану в аеропортах поза територією ЄС, в ручній поклажі, повідомила у вівторок прес-служба Єврокомісії.

Нові правила Єврокомісії розповсюджуватимуться на аеропорти тих країн, які пройдуть перевірку на відповідність стандартам ЄС.

Раніше, згідно з директивою виконавчої влади ЄС, що набула чинності з 6 листопада 2006 року, транзитні пасажири були зобов’язані здавати рідину і алкогольні напої, придбані у магазинах за пунктами контролю ЄС.

Обмеження, які діють на сьогодні в аеропортах країн-членів ЄС , передбачають також, що кожен пасажир може взяти в салон авіалайнера ємкості загальним обсягом не більше одного літра.

При цьому об’єм кожної ємності з рідиною, включаючи парфумерні флакони і пляшки з прохолодними напоями і алкоголем, які пасажири зобов’язані тримати в опечатаних службою безпеки аеропортів прозорих поліетиленових пакетах, не повинен перевищувати 100 мілілітрів.

Проте, ці обмеження не розповсюджуються на рідини, придбані у магазинах безмитної торгівлі на території Євросоюзу, а також безпосередньо на борту літаків.

Згідно з даними ЄС, в одному тільки аеропорту Амстердама щотижня служба безпеки конфісковує приблизно 1600 літрів алкогольних напоїв і продуктів парфумерної промисловості.

Вимоги безпеки на пасажирському авіатранспорті у державах ЄС були посилені після запобігання в серпні минулого року поліцією Лондона серії терактів на авіарейсах. Терористи мали намір пронести на борт літаків рідку вибухівку в питних ємкостях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: