Нові ускладнення коронавірусу у хворих віком 25-50 років: з'являються рубці на легенях та ураження печінки

Нові ускладнення коронавірусу у хворих віком 25-50 років: з'являються рубці на легенях та ураження печінки

Фото: Associated Press

Йдеться про пошкодження тканин нирок, печінки, серця і легенів. і це може статися і з більш молодими людьми.

У Великій Британії повідомили про нові ускладнення у пацієнтів, хворих на коронавірус, віком 25-50 років. Серед них пневмосклероз і ураженнях печінки і нирок.

Про це повідомляє Ynet .

У Великій Британії знімають епідемічні обмеження, але одночасно там поширюються і нові штами коронавірусу, а кількість хворих зростає.

"Це був важкий тиждень. І хоча число госпіталізованих зростає повільніше від загального числа заражених, є  те, що викликає у нас сильне занепокоєння. Це нові ускладнення, особливо у людей 25-50 років. Йдеться про пошкодження тканин нирок, печінки, серця і легенів. і це може статися і з більш молодими людьми", -  розповідає професор Калум Семпл, епідеміолог з університету Ліверпуля.

Професор вважає, що нинішній спалах заражень в Великій Британії став результатом зняття обмежень в травні. 

"Це суто політичне рішення. Ми хочемо, щоб громадяни взяли на себе особисту відповідальність. Радує те, що 75-85% пасажирів метро та іншого громадського транспорту продовжують носити маски та вживають заходів обережності. Якщо ми будемо поводитися відповідально, не забувати про миття рук та інших гігієнічних заходи і про провітрюванні приміщень, то певною мірою зможемо контролювати ситуацію", - прокоментував Калум Семпл рішення британської влади про зняття обмежень.

Він додає, що ситуація із коронавірусом станом на зараз викликає занепокоєння, оскільки захворюваність продовжує зростати, а вакцина недосконала. За його словами, треба ухвалювати збалансоване рішення: спробувати повернутися до нормального життя, враховуючи ризик зараження коронавірусом.

Нагадаємо, що Національна академія наук України прогнозує стрімке збільшення захворюваності на коронавірус. 

Новини світу: коронавірус може поставити під загрозу проведення Олімпійських ігор

Новини світу: коронавірус може поставити під загрозу проведення Олімпійських ігор

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація