Нові заручники в Афганістані

Невідомі викрали в Афганістані двох співробітників Червоного Хреста.

Невідомі викрали в Афганістані двох іноземців, співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Про це повідомляється із посиланням на представників влади країни.

За їх інформацією, двоє співробітників Червоного Хреста та двоє водіїв-афганців були викрадені увечері в середу в провінції Вардак, де вони намагалися сприяти звільненню громадянина ФРН, захопленого бойовиками в липні цього року. 

Національна приналежність викрадених співробітників організації не уточнюється. 

Із посиланням на неназване джерело повідомляється також, що викрадені співробітники Червоного Хреста брали активну участь у переговорах зі звільнення південнокорейських заручників, які були захоплені бойовиками ісламського руху "Талібан". 

Разом з тим, МВС Афганістану повідомило, що 26 вересня був заарештований головний ідеолог "Талібану" Юсуф Ахмаді, який був посередником між бойовиками та ЗМІ.

Відповідно до повідомлення, Ахмаді та його брат були заарештовані в середу в ході поліцейської операції в селі Суфіян (Sufiyan) у провінції Гільменд.

Пізніше сам Ахмаді спростував інформацію про свій арешт. "Я не заарештований", - повідомив він телефоном кореспонденту агенції Ассошиейтед Прес. "Не знаю, можливо, вони заарештували ні в чому не повинного селянина з таким же ім'ям", - додав представник "Талібану".  

Ахмаді відповідає за інформаційно-пропагандистське забезпечення талібів. Зокрема, він робив всі основні заяви від імені талібів під час переговорів про звільнення південнокорейських місіонерів, захоплених у провінції Газні 19 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: