На російському ТБ вийшов "трилер" про хлопчика, з якого бійці Нацгвардії зробили мішень для ракет

На російському ТБ вийшов "трилер" про хлопчика, з якого бійці Нацгвардії зробили мішень для ракет

Російське ТБ випустило новий сюжет-жахачку / Фото: ТСН.ua

Підліток розповідає в ефірі російського каналу про те, як його "мучили" бійці Нацгвардії.

Російський канал НТВ показав сюжет про хлопчика-підлітка Стаса, якого "мучили" бійці Нацгвардії.

"Підліток ніколи не забуде батька з приставленим до скроні пістолетом і маму, яка лежала на підлозі в розірваному одязі. Дитячий малюнок, виконаний олівцем, пройнятий болем і горем", - проникливо говорить кореспондент.

У Стаса, який нібито жив у Красному Лимані Донецької області, "залишилися як мінімум три проколи від шприца".

"Що саме йому кололи - не ясно. Чи це був наркотик, чи то сильнодіюча психотропна речовина. Згадати хлопчик може небагато: як у двері постукали, відкрила мама, на порозі стояли солдати з українськими шевронами. Недобре підліток відчув, коли розмова батьків з військовими почала вестися на підвищених тонах, коли батько звелів піти в дальню кімнату і замкнути двері зсередини, коли мама почала кричати. А потім школяр у вікно побачив, як його рідних з мішками на голові нацгвардійці виводять на вулицю і саджають в машину", - продовжує розповідати жахачку російський кореспондент.

"Мішки наділи на голову, привезли в Авдіївку і давай розпитувати мене. Потім мене запитали, чи згоден я поїхати і дізнатися, де знаходяться частини бійців "ДНР". В Авдіївці не били, тільки уколи три рази ставили", - говорить хлопчик на камеру.

Від уколів, продовжує за хлопчика кореспондент, помутніло в очах, закрутилася голова.

"Він пам'ятає, що українські солдати пригрозили, що вони вб'ють батьків, якщо підліток не одягне бушлат, нашпигований радіопередавачами, і не пройде до блокпосту захисників Донбасу. Задумка проста: дитину ополченці не чіпатимуть, візьмуть і обігріють. Стас мав стати електронної точкою на карті ноутбука нацгвардійців, електронною мішенню для їх ракет", - обізнано повідомляє кореспондент.

Все, що було далі, потім каже він, "Стас майже не пам'ятає, у свідомості спливають моменти, як він на велосипеді мчить у бік донецького аеропорту, як покірно розпитує ополченців про блокпости, як його, брудного й переляканого, привозять в лікарню".

"Далі - порожнеча. Коли минула дія наркотиків, Стас насилу пригадав навіть своє ім'я, але зіскочив з ліжка, адже якщо він не повернеться в термін, його батьків вб'ють. Але ополченці вмовили хлопчика залишитися, розуміючи, що рятувати, ймовірно, вже нікого. Батьки Стаса для українських військових - непотрібні свідки, які повинні замовкнути раз і назавжди", - підсумовує автор сюжету.

"Коли зупинили запис, Стас раптом зізнався в тому, про що він не наважувався розповісти всі ці дні, а ополченці не вирішувалися питати. Чи розумів Стас, що за його наводкою могли загинути десятки людей? Виявляється, розумів. І раз він досі тут і не повернувся назад, свій вибір, нехай і такою ціною, він зробив", - урочисто закінчує кореспондент.

Нагадаємо, раніше інший російський канал ОРТ - вразив навіть звичних до брехні глядачів розповіддю біженки з Слов'янська Галини Пишняк. Дружина бойовика зі сльозами на очах переказувала, як Нацгвардія влаштовує публічні страти.

"Взяли дитину 3 років, хлопчика, маленького в трусиках, футболочці, як Ісуса, на дошку оголошень прибили. І все це на маминих очах. Маму тримали і вона дивилася, як дитина спливає кров'ю", - розповіла росіянам Галина.

Правда, в самому Слов'янську ніхто з місцевих не про розп'яття дитини, ні будь-яких інших звірства не чули. Жодного кадру відео або фотографії на підтвердження шокуючих зізнань не було, хоча все відбувалося, як стверджувала Пишняк, на центральній площі на очах тисяч свідків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація