Нові звинувачення проти Берлусконі

Проти колишнього прем'єра Італії і лідера опозиції Сільвіо Берлусконі прокуратура Мілана висунула нові звинувачення.

Берлусконі
Берлусконі звинувачують у спотворенні фінансової звітності медійної групи Mediaset.
Проти колишнього прем'єра Італії і лідера опозиції Сільвіо Берлусконі прокуратура Мілана висунула нові звинувачення, які стосуються спотворення фінансової звітності медійної групи Mediaset, яка належить йому. Про це повідомили в понеділок місцеві ЗМІ.

За даними прокуратури, підозрює в скоєні злочину групу осіб, куди, зокрема, слідство включило і Берлусконі, і колишнього радника компанії Даніеле Лоренцано, які представили 9 квітня 2001 року невірний баланс компанії за 2000 рік.

До цього Берлусконі звинувачувався в спотворенні фінансової звітності групи за період до 1999 року. Адвокат Берлусконі Нікколо Гедіні назвав "необґрунтованими" нові звинувачення проти свого клієнта.

"Справа Mediaset", що розслідується прокуратурою Мілана, стосується фінансових махінацій навколо покупки прав на демонстрацію американських фільмів в Італії, здійсненої керівництвом групи в середині 1990-х років.

За даними слідства, "медіаімперія" купувала права на показ кінофільмів через підставні фірми, непомірно збільшуючи закупівельні ціни. Різниця між дійсною і роздутою ціною переводилася на рахунки в банках Швейцарії і Багамських островів.

У Mediaset завжди спростовували звинувачення в свою адресу, заперечуючи наявність незаконних капіталів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: