Нові звинувачення проти Окруашвілі

Генеральна прокуратура Грузії оприлюднила нові звинувачення проти колишнього міністра оборони країни.

Генеральна прокуратура Грузії ознайомила заарештованого колишнього міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі з новими звинуваченнями по його справі.

Про це повідомив агентство Новости-Грузия у п'ятницю представник прес-служби Генпрокуратури.
 
Нові епізоди в справі проти Окруашвілі оприлюднив 3 жовтня заступник генпрокурора Грузії Ніколоз Гварамія. Зокрема, колишнього голову Міноборони звинувачують у причетності до здійснення незаконної операції, яку здійснив 27 червня 2007 року колишній керівник департаменту державних закупівель Міністерства оборони Ясон Чихладзе. 

"З повним ігноруванням закону він оформив договір про закупівлю в Туркменії 4 тисяч тонн авіаційного гасу за 2 мільйони 903 тисячі американських доларів", - заявив тоді Гварамія. 

За його словами, договір був оформлений в офшорній зоні на Вірджинських островах з компанією AG Transport and Development. Особливу увагу слідства привернув той факт, що Міністерство оборони на той час вже мало фірму-контрактора, яка постачала бензин та інше паливо, - ТОВ "Авіатоплівосервіс". 

Гварамія звернув увагу на те, що не було ніяких об'єктивних причин для укладення контракту з новою компанією, тим більше що "Авіатоплівосервіс" поставляло паливо за нижчими цінами. В результаті незаконної операції Міністерству оборони довелося виплатити додатково 205 з половиною тисяч доларів, повідомив представник Генпрокуратури. 

Один з адвокатів Окруашвілі Ека Беселія відкинула причетність екс-міністра до нових епізодів. 

"Якщо звинувачення не має інших доказів, які підтвердять безпосередню участь Окруашвілі в яких-небудь незаконних діях, то продовжувати обвинувачувати його в злочинах, скоєних співробітниками відомств, якими він свого часу керував, призведе до того, що висунення звинувачень ніколи не завершиться", - сказала журналістам Беселія.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: