Новий глава МВС Киргизії дозволив стріляти в мародерів

Після перевороту в Киргизії тимчасовий глава МВС Болот Шерніязов дозволив наводити порядок на вулицях за допомогою зброї.

Член тимчасового уряду Киргизії, тимчасовий глава МВС Болот Шерніязов дозволив стріляти в мародерів, які почали грабувати Бішкек після державного перевороту.

"Я сьогодні дозволив використовувати зброю проти мародерів", - заявив Шерніязов. Він не уточнив, на кого поширюється цей дозвіл: тільки на міліціонерів, чи також на членів народних дружин і звичайних громадян.

Шерніязов закликав мешканців Бішкека вступати в народні дружини для боротьби з пограбуваннями. Він пообіцяв, що ввечері 8 квітня на вулиці вийдуть "дорожні патрулі разом з медиками". За його словами, розпізнавальними знаками дружинників стануть білі пов'язки.

Нагадаємо, 6 квітня в Киргизії почалися масові заворушення, що призвели до повалення чинної влади. 8 квітня в країні було створено тимчасовий уряд, який очолила лідер опозиції Роза Отунбаєва. На бік цього уряду перейшли армія і міліція.

Переворот у Киргизії супроводжувався численними пограбуваннями. У ніч на 8 квітня мародери обчистили більшість магазинів у центрі Бішкека.

Враховуючи, що бунтівники прогнали міліціонерів з вулиць, підприємцям довелося самим захищати свою власність. Наступного дня стало відомо, що в народні дружини записалося вже близько 800 людей.

Читайте також:

Мєдвєдєв відправив до охопленої революцією Киргизії російських десантників

Кількість постраждалих в Киргизії перевищила тисячу людей

Будинок поваленого президента Киргизії розграбований і спалений

В охопленому заворушеннями Бішкеку почалося масове мародерство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: