Новий глава РПЦ буде обраний 27 січня

Обрання патріарха Московського і всього Русі має відбутися 27 січня 2009 р., на третьому пленарному засіданні Помісного собору.

Обрання патріарха Московського і всього Русі має відбутися 27 січня 2009 р., на третьому пленарному засіданні Помісного собору Російської православної церкви (РПЦ).

Як повідомляє прес-служба Московської патріархії, згідно з програмою собору, це найважливіше засідання призначене на 27 січня 2009 р. на 16:30 за київським часом. Місцем його проведення буде кафедральний собор храму Христа Спасителя в Москві.

Відповідно до статуту РПЦ, роботі Помісного собору передує Архієрейський собор, який відбудеться 25-26 січня 2009 р. в храмі Христа Спасителя. Для підготовки до проведення Помісного собору РПЦ створена комісія, до складу якої включено 29 осіб, серед них архієреї, клірики та миряни.

У даний час посаду місце блюстителя Патріаршого престолу посідає митрополит Смоленський та Калінінградський Кирило. Він очолював богослужіння з приводу Різдва та Хрещення.

Нагадаємо, Патріарх Московський і усієї Русі Алексій II помер 5 грудня 2008 р. в своїй підмосковній резиденції на 80-му році життя, 9 грудня він був похований в Богоявленському кафедральному соборі Москви.

Читайте  також:
Глава УПЦ МП відмовився бути кандидатом на патріарший престол
Як РПЦ вирішить українське питання
УПЦ МП визнала Голодомор геноцидом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: