Новий ультиматум "Талібану"

Бойовики руху "Талібан" випустити з в'язниць афганської провінції Газні всіх своїх соратників в обмін на звільнення заручників.

Новий ультиматум
У цьому будинку бойовики тримали викраденого німця, якого вбили в суботу. (Фото: spiegel.de)
Бойовики руху "Талібан" у понеділок зажадали випустити з в'язниць афганської провінції Газні всіх своїх соратників в обмін на звільнення 23 південнокорейських заручників, повідомляє агентство Ассошіейтед Прес.

За словами члена парламенту провінції, делегація представників місцевого керівництва спробувала в понеділок зустрітися з викрадачами, проте ті на зустріч не з'явилися. Натомість бойовики повідомили про свої нові вимоги по телефону.

Представник талібів Карі Юсиф Ахмаді спростував цю інформацію, сказавши, що первинні вимоги угрупування про звільнення 23 її членів залишаються в силі. Таліби загрожують убити заручників, якщо до кінця понеділка їх вимоги не будуть виконані. "Якщо уряд не прийме ці умови, "Талібану" буде дуже важко забезпечити безпеку заручників, забезпечити їх медичною допомогою і їжею", - заявив агентству по телефону Юсиф Ахмаді.
"У "Талібану" не буде іншого вибору, окрім як убити полонених", - додав він.


Заступник міністра внутрішніх справ Афганістану Абдул Халік сказав, що влада країни не готова йти на операцію, яка "протирічить національним інтересам і конституції" Афганістану. В той же час він не виключив повністю можливості звільнення ув’язнених.

У четвер в районі Карабаг провінції Газні бойовики "Талібану" зупинили автобус, що йшов з міста Кандагар до Кабула, і захопили в заручники громадян Південної Кореї. Серед заручників щонайменше 15 жінок.

За даними південнокорейського агентства Ренхап, заручники - члени однієї з християнських общин Південної Кореї. До Афганістану вони прибули 13 липня, а додому планували повернутися вже в найближчий понеділок. Мета їх приїзду не вказується. Повідомляється лише, що вони прибули для роботи на добровільних засадах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: