Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

На "сходці" 50 російських "злодіїв у законі" наступником Япончика було обрано його давнього друга Діда Хасана.

Новим "хрещеним батьком" російських кримінальних авторитетів після смерті Япончика став його давній друг Аслан Усоян, відомий на прізвисько Дід Хасан.

Як розповів журналістам один кримінальний авторитет, після поховання Япончика - В'ячеслава Іванькова – відбулася "сходка" 50 "злодіїв у законі".

Насамперед вони підписали свій вирок грузинському авторитету Тарієлу Оніані, через якого, з чуток, сталася трагедія з Япончиком. І доповіли, що виконавця розправи з Япончиком вирахували і знищили.

Щоправда, точаться розмови, що "добили" Япончика вже в лікарні. Іваньков приходив до тями, йому було краще, він міг говорити, але після імплантації стволових клітин впав у кому, з якої вже не вибрався.

За словами лікаря Іванькова, у медичному середовищі доктори "грішать" на стволові клітини. Їхня дія до кінця не вивчена, і будь-яке застосування - ризик.

Похорони Япончика
Комсомольская правда
На похоронах Япончика вінок "від Діда Хасана" був одним з найбільших
Тепер об'єднати російський кримінал має Дід Хасан. Він живе у Москві, і ззовні - звичайний пенсіонер. Ходить з паличкою, встає о п'ятій ранку і вже о шостій за старою звичкою виходить з будинку.

Щоправда, в правоохоронних органах сумніваються, що він зуміє "утримати в узді" кримінал. Кажуть, що і сам Дід Хасан не дуже радіє короні. Незабаром Держдума може розглянути новий закон про довічне ув'язнення для "злодіїв в законі".

До речі, саме Дід Хасан керував церемонією похорону Япончика. Нагадаємо, замах на 69-річного В'ячеслава Іванькова було скоєно ввечері 28 липня, коли він виходив з московського ресторану "Тайський слон".

Япончик отримав поранення в черевну порожнину і був госпіталізований. Врятувати його життям попри тривалу боротьбу лікарям так і не вдалося, він помер вранці 9 жовтня.

Читайте також:

Розпорядником похорон Япончика став один з головних мафіозі Росії

Вбивцю Япончика бандити знайшли скоріше за міліцію

Похорони Япончика охороняють міліцейські спецнази

У Москві скоєно замах на Япончика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: